0

Pirkėjų atsiliepimai

Sukeistas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-07-31 8.59 SoldOut

Knygos "Sukeistas" aprašymas

Iki šiol knygas vaikams rašiusios Kotrynos Zylės knyga „Sukeistas“ – pirmasis jos romanas, skirtas jaunimui. Tačiau autorė ir jame nenusigręžia nuo sau artimų temų – mitologijos, mistikos.

Du šešiolikmečiai paaugliai Gabija ir Gedas mokosi Dailės mokykloje, tačiau jie yra labai skirtingi. Dėl to tik dar keisčiau, kad tuo pačiu metu abu patiria tuos pačius keistus dalykus. Ar gali būti, kad jaunų žmonių jausmai sukėlė nepaprastą, mistišką dviejų pasaulių susidūrimą? Mūsų pasaulis ir tas, esantis anapus, ima lietis ir prasideda tikros keistenybės. Tamsoje skendintis mokyklos rūsys gali slėpti velnią, o ir giltinė pasirodo kiek per anksti…


„Šūdas. Basta, koniec, the end. Visas pasaulis toliau suksis be manęs. Taip vyksta dalykai.“„Sukeistas“ – tai mistinis romanas paaugliams ir jaunimui. Jame atsiveria nežinomybės ir paslapčių kupini pasauliai – tiek vidiniai, tiek išoriniai.

 

Kotryna Zylė (g. 1986 m., tikr. Kotryna Zilinskienė) – grafikos dizainerė, rašytoja. Debiutavo su knyga vaikams „Milžinas mažylis“, kuri 2014 metais buvo tarp penkių geriausių knygų vaikams, o antroji autorės knyga „Didžioji būtybių knyga“ buvo pripažinta gražiausia 2016 metais vykusiame Knygos meno konkurse. „Sukeistas“ – pirmoji autorės knyga jaunimui.


Pirmosios autorės knygos, kurias ji pati ir rašė, ir iliustravo, daugiausia pasakoja apie lietuvių mitologiją, jose veikia senosios dievybės ir mitinės būtybės.


Autorė mokėsi J. Vienožinskio dailės mokykloje, studijavo Dailės akademijoje. Metus pagal „Erasmus“ programą mokėsi Milane. Baigusi mokslus su drauge įkūrė dizaino studiją ir netrukus sulaukė sėkmės – laimėjo du svarbius konkursus. Dizainerės sukūrė ženklą Lietuvos paviljonui pasaulinėje parodoje EXPO 2012 ir logotipą Lietuvos pirmininkavimui ES Tarybai.

Dabar dizainerė ir rašytoja pripažįsta, kad piešti jai – darbas, o rašyti lengva ir tai ji tai daro vos tik radusi laisvo laiko.

K. Zylė gyvena su vyru ir dviem vaikais. Zylės pseudonimas jai pasirodė labai artimas ir smagus, nes buvo gana sunku priprasti prie pavardės pasikeitimo po santuokos. Jos vyras studijų metais turėjo pravardę – Zylė, kuri Kotrynai prilipo lengviau nei tikroji pavardė.

  • Autorius: Kotryna Zylė
  • Leidėjas: Aukso žuvys
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 232
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098120394

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Sukeistas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Sukeistas", Kotryna Zylė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Kotryna Zylė su knyga "Sukeistas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Sukeistas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kotryna Zylė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Sukeistas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Sukeistas" perkama kartu