0

Supersmegenys: vienintelis nepakeičiamas organas

  • Nuolaida knygai -21%
Internetu: 9,59 €
Knygyne: 11,99 €*
Sutaupote: 2.40 € (21%)
  • Pristatymo trukmė: 2 darbo dienos
Turime sandėlyje
Informacija

Supersmegenys: vienintelis nepakeičiamas organas

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 208
  • ISBN ar kodas: 9786090135617

9.59 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Norvegų neurologės Kajos Nordengen knyga „Supersmegenys. Vienintelis nepakeičiamas organas“ išsamiai supažindina su smegenų veikla ir atskleidžia netikėčiausias detales apie organą, kuris iki šiol išlieka svarbiausias, sudėtingiausias ir paslaptingiausias.


Kodėl smegenys veikia taip, kaip veikia? Ar galima valgant tam tikrą maistą pagerinti savo atmintį? Ar įmanoma suaktyvinti tas smegenų dalis, kurių iki šiol nenaudojote? Ar galite vien šypsena padėti sau pasijusti laimingam? Kas yra laisva valia ir ar ji tikrai laisva? Atsakymai į šiuos klausimus ir dar daugiau įdomybių apie smegenis knygoje „Supersmegenys. Vienintelis nepakeičiamas organas“.


Norvegė neurologė dr. Kaja Nordengen atskleidžia daugybę nuostabaus ir nepakeičiamo organo paslapčių. O kartu su jomis atsiskleidžia ir žmogaus bei visos žmonijos paslaptys. Kiek daug galėtume pasiekti, jei dar geriau pažintume save?


Mūsų smegenis paverčia mus tuo, kas esame – tai mūsų intelekto ir asmenybės pagrindas. Smegenys mokosi kalbų, saugo prisiminimus ir interpretuoja sudėtingus aplinkos modelius. Tačiau jos atsakingos ir už mūsų blogus sprendimus ar atsiradusias priklausomybes.


Knygoje „Supersmegenys. Vienintelis nepakeičiamas organas“ neurologė dr. Kaja Nordengen detaliai paaiškina, kaip veikia mūsų smegenys: tiek fiziškai – kas vyksta su neuronais, smegenų žieve ir pan., tiek abstrakčiau – kaip viskas funkcionuoja, kas nutinka, kai įsimylime ir kur slypi savęs suvokimas. Autorė remiasi darbo su pacientais patirtimi ir jų istorijomis, kurios padeda iliustruoti sudėtingus mokslinius tyrimus ir suprantamai pristato kai kurias medicinines detales.


Dr. K. Nordengen kviečia prisijungti prie jos šioje stulbinančioje kelionėje, kur aptiksite daugybę neištirtų teritorijų ir suprasite, kad jūsų smegenys yra tikras superorganas.


„Nuostabi knyga.“

Dagbladet"K. Nordengen, remdamasi savo patirtimi ir pacientų istorijomis, rašo tokiomis plačiomis temomis kaip atmintis, intelektas, bendravimas, seksualumas ir priklausomybė. Informacijos daug, tačiau autorės entuziazmas suteikia tekstui tokios varomosios jėgos, kuri be vargo nusineša skaitytoją.“


AFTNPOSTEN


Kaja Nordengen (g. 1987 m.) – norvegų gydytoja, neurologė, neuromokslininkė. Dirba ligoninėje ir dėsto Oslo universitete. Autorę visuomet domino žmogaus smegenys. 2014 metais ji šia tema apsigynė daktaro disertaciją.


Iš norvegų kalbos vertė Rita Butkutė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu