0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tai, ko man nesakė tėvas Pablas Eskobaras

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Tai, ko man nesakė tėvas Pablas Eskobaras


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 11.99 SoldOut
Knygos "Tai, ko man nesakė tėvas Pablas Eskobaras" aprašymas
Abi knygos - „Pablas Eskobaras - mano tėvas" ir „Ko man niekada nesakė tėvas Pablas Eskobaras" - vienoje knygoje "Mano vardas - Pablas Eskobaras".


Faktai, kuriuos apie savo tėvą sužinojo Chuanas Pablas Eskobaras, ėmęs rinkti medžiagą antrajai knygai, jį gerokai nustebino ir net sukėlė baimę viešinti tiesą, kuri driekiasi nuo įtakingiausių JAV tarnybų iki žiauriausių nusikalstamų grupuočių. Vis dėlto garsiausio visų laikų narkotikų barono sūnus pasiryžo atskleisti tai, kas buvo nutylėta. Knygoje "Tai, ko man nesakė tėvas Pablas Eskobaras" autorius pasakoja, kur ir su kuo buvo Pablas Eskobaras tą dieną, kai jo pasamdyti asmenys nužudė Kolumbijos teisingumo ministrą, kokie ryšiai tėvą siejo su maištininkų grupuote M-19 ir kaip jis buvo susijęs su JAV Saugumo departamentu (DEA) bei Centrine žvalgybos valdyba (CIA).


P. Eskobaro sūnus leidžiasi į susitikimus su tėvo bendrininkais, nukentėjusiaisiais ir jų artimaisiais tam, kad įvykdytų bent simbolinį teisingumą. Pagaliau paaiškėjo ir P. Eskobaro ryšiai su genialiu amerikiečių pilotu Bariu Silu, kuris tuo pačiu metu sugebėjo būti Amerikos valdžios slaptuoju agentu ir P. Eskobaro pilotu. Šis žmogus vienintelis turėjo tiesioginį įkaltį, įrodantį, kad P. Eskobaras susijęs su kvaišalų kontrabanda. Už tai ir buvo nužudytas...

Knygoje "Tai, ko man nesakė tėvas Pablas Eskobaras" rasite dar neviešintų istorijų iš legendomis apipinto narkotikų barono gyvenimo: nuo anekdotinių situacijų iš kriminalinio pasaulio iki paskutinių P. Eskobaro valandų.


"Ši knyga – dalis užduoties, kurią sau iškėliau ir kurią nuoširdžiai vykdau siekdamas, kad mano tėvo istorijos niekas nenorėtų pakartoti; noriu pasidalyti savo patirtimi, kurią įgijau gyvendamas su savo tėvu Pablu Eskobaru, ir atverti gilias žaizdas, dėl kurių apsisprendžiau nebūti toks kaip jis."

Chuanas Pablas Eskobaras.Chuanas Pablas Escobaras – garsiojo narkotikų barono Pablo Escobaro sūnus, po tėvo mirties išvykęs gyventi į užsienį ir net pasikeitęs vardą į Juaną Sebastianą Marroquiną Sau prisiekęs nesekti tėvo pėdomis, jis pasirinko architekto, dizainerio, dėstytojo ir rašytojo kelią. Juanas Pablas Escobaras sako, kad šią knygą nusprendė parašyti kaip žinutę šiuolaikiniam žmogui apie gyvenimą, kurio niekas niekada neturėtų pakartoti.Vertė Ieva Baranauskaitė

  • Autorius: Juan Pablo Escobar
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 272
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090404362

Parašykite atsiliepimą apie "Tai, ko man nesakė tėvas Pablas Eskobaras"

Būtina įvertinti prekę

Žanras:


Dažnai su "Tai, ko man nesakė tėvas Pablas Eskobaras" perkama kartu