0

Tantra. Vakariečio įšventinimas į absoliučios meilės slėpinius

Šiuo metu neparduodama
Ši knyga šiuo metu yra neparduodama, bet jus tikrai sudomins KNYGŲ IŠPARDAVIMAS arba kuri nors iš POPULIARIAUSIŲ KNYGŲ!
Informacija

Tantra. Vakariečio įšventinimas į absoliučios meilės slėpinius

  • Leidėjas: Meilės kelias
  • Išleidimo metai: 2006
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 220
  • ISBN ar kodas: 9955958545

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Ši knyga "Tantra. Vakariečio įšventinimas į absoliučios meilės slėpinius" yra apie šivaistinį tantrizmą, paslaptingą dvasinį kelią, kuris veda į dieviškumą per visišką patyrimą ir aistros priėmimą, kai pakylama virš ego ir galutinai iš jo išsivaduojama.

Tantrizmas - tai mistinis kelias, kuris veda už žmogiškosios vaizduotės ribų, tai kelias, kuriame ekstazė tampa galingesnė už seksualinį patyrimą. Šiame kelyje tikroji dievybės prigimtis yra absoliuti meilė.


1968 metų rudenį Daniel'is Odier paliko Europą ir patraukė link Himalajų kalnų. Tuo metu jis buvo dvidešimt trejų metų, bet jau patyręs nenumaldomą Rytų mistikos žavesį. Jis troško rasti Mokytoją, kuris padėtų jam patirti tai, ko negalėjo perteikti nei raštų tekstai, nei duoti proto paieškos. Jis troško visko: išminties ir dvasingumo, gaunamo per asketizmą, absoliutaus grožio, meilės, gyvenimo jausmingumo ir aistros. Čia, Himalajuose, atrado šivaistinį tantrizmą, paslaptingą dvasinį kelią, kuris veda į dieviškumą per visišką patyrimą ir aistros priėmimą, kai pakylama virš ego ir galutinai iš jo išsivaduojama.

Tantrizmas - vienintelė senovės filosofija, pasiekusi mus būdama neiškreipto, tyro pavidalo dėl to, kad tiesioginis mokymas būdavo mokytojo perduodamas mokiniui. Ši filosofija išliko nepakitusi nepaisant įvairaus poveikio, istorinių permainų ir įvairiausių sunkumų. Šivaistinis tantrizmas per visus istorinius pokyčius išlaikė Didžiosios Deivės kultą. Didžioji Deivė - visų jėgų šaltinis. Iki šių dienų šią senovės išmintį savo mokiniams perteikia didžios moterys - jogės, kurios savo ruožtu šias žinias gavo iš savo mokytojų jogių. Po ilgų paieškos mėnesių Himalajuose Daniel'is sutiko Devi, išmintingąją didžiąją jogę. sutinka parodyti šį mistinį kelią, kuris veda už žmogiškosios vaizduotės ribų. Ji veda savo mokinį keliu, kuriame ekstazė tampa galingesnė už seksualinį patyrimą, kuriame Devi išbando savo mokinį pačiomis destruktyviausiomis iliuzijomis. Šiame kelyje ji parodo mokiniui, kas tikrai gyva ir kad tikroji dievybės prigimtis yra absoliuti meilė.


Daniel Odier Prancūzijoje laikomas vienu talentingiausių rašytojų. Paryžiuje jis yra įkūręs Tantra/Chan centrą ir Kalifornijos universitete dėsto kursą apie Tolimųjų Rytų dvasines tradicijas. Jis yra parašęs kelias knygas, tarp jų garsiąją „Tao nirvana", kelis populiarius romanus.


Iš anglų kalbos vertė Inga Litvinavičienė, Vilius Litvinavičius

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu