0

Tylus melas

  • Nuolaida knygai -27%
4.5
(4 įvertinimai)
Kaina internetu: 10,99 €
Kaina knygyne: 14,99 €*
Sutaupote: 4.00 € (27%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-07-24

Informacija

Tylus melas

  • Leidėjas: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 352
  • ISBN ar kodas: 9786094800443

2020-10-31 10.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Tylus melas" aprašymas

Britų rašytojos Kathryn Croft knygoje „Tylus melas“ rezgami melai ne tik veikėjus privers suabejoti savo sveika nuovoka... Kas iš tiesų nutiko vyrui, kurį visi laikė savižudžiu? Ir kaip toliau gyventi jo žmonai, kai viena po kitos aiškėja tamsios paslaptys?


Mios Hamilton gyvenimas buvo tobulas. Ji turėjo vyrą Zaką, kuris buvo universiteto dėstytojas ir nuostabią dvejų metų dukrelę. Tačiau viską sugriovė netikėta Zako savižudybė. Vyras nusižudė kaip tik tą naktį, kai dingo viena iš jo studenčių…

Praėjus penkeriems metams mažai kas yra paaiškėję apie studentės dingimą, bet Mia jau atrodė beatsigaunanti nuo patirto smūgio - ji susirado naują vaikiną, su kuriuo ketino viską pradėti iš naujo.

Tačiau Mios gyvenime netikėtai atsiranda nepažįstama mergina, vardu Elison. Ji viską apverčia aukštyn kojomis, pasakydama, kad Mios vyras iš tiesų nenusižudė.

 

Švelni ir jautri Elison veda Mią Zako praeities keliais ir šiai ima atrodyti, jog savo vyro ji niekada iš tikrųjų ir nepažinojo. Tačiau Mia trokšta išsiaiškinti, kas iš tiesų nutiko Zakui. Kai paslaptys aiškėja ir viskas grimzta tik tamsyn, Elison vis labiau užsisklendžia ir Mia ima vis dažniau mąstyti, kodėl Elison apskritai norėjo jai padėti. Ar ja galima pasitikėti?

O kai galiausiai paaiškėja kai kas neįtikėtino, Mia ima abejoti savo pačios sveiku protu. Ir galbūt jai reikėtų susirūpinti savo saugumu? Ar siekdama tiesos ji pasiryžusi rizikuoti visais, kuriuos myli?


„Tylus melas“ – trileris apie maniją ir palaidotas paslaptis, kurioms kylant į paviršių įtampa auga nesuvokiamu tempu. Užburiantys ir įtraukiantys siužeto vingiai neleis nė minutei atsitraukti nuo knygos iki pat istorijos pabaigos.


Kathryn Croft – britų rašytoja, psichologinių trilerių autorė. Yra išleidusi penkias knygas, šeštoji jau taip pat pasiekė leidyklą. Jos knygų parduota daugiau nei milijonas egzempliorių, K. Croft kūryba skaitytojus pasiekia trylikoje pasaulio šalių.

K. Croft šešerius metus dirbo anglų kalbos mokytoja, dabar visą savo laiką skiria rašymui.

Ji visuomet labai mėgo skaityti ir iki šiol tiki, kad žodžiai turi galių pralinksminti, pamokyti ir keisti gyvenimus. Ji taip pat tiki, jog viskas yra įmanoma, jei pakankamai daug dirbi ir nepasiduodi.

Dvylika metų rašytoja gyveno Londone, vėliau persikėlė į Gilfordo miestą, kur ji užaugo. Gyvena su vyru, dviem vaikais ir dviem pašėlusiom katėm.


Iš anglų kalbos vertė Vytautas Stankus

2020-07-24

2019-04-16

Viskas buvo nuostabu, iki tol ko neperskaičiau knygos. Pabaiga visiškai nuvylė, tokia įdomi knyga buvo visą laiką, įtraukė, bet pabaiga išvis nesąmoninga.

2019-01-10

Paskaitykite būtinai, tai tikrai aštraus siužeto psichologinis trileris.
Istorijos pabaiga, kaip ir aiški, bet labai tikėtina, kad pasirodys šios autorės dar viena knyga.

2019-01-05

Labai geras,nenuspejamas trileris.

Parašykite atsiliepimą apie "Tylus melas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Tylus melas, kurią skaitytojams dovanoja Kathrin Croft. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Kathrin Croft su knyga Tylus melas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Tylus melas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kathrin Croft. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Tylus melas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Tylus melas" perkama kartu