0

Universalioji skaičių istorija. Kaip skaičiai ir skaičiavimas atskleidžia žmogaus išradingumą

  • Nemokamas knygos pristatymas
Internetu: 47,35 €
Knygyne: 54,19 €*
Sutaupote: 6.84 € (13%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatymo trukmė: 2 darbo dienos
Turime sandėlyje
Informacija

Universalioji skaičių istorija. Kaip skaičiai ir skaičiavimas atskleidžia žmogaus išradingumą

  • Leidėjas: Žara
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 18x25, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 1224
  • ISBN ar kodas: 9789986342793

47.35 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Ši knyga – tarsi jaudinančios kelionės per amžius ir civilizacijas aprašymas: pateikti reikalingi paaiškinimai, gausiai paremti paveikslais, linksmomis istorijomis ir rekonstrukcijomis. Įvairūs patikslinimai ir naudinga informacija įterpiama kaip trumpesni ar ilgesni tekstai. Vadinasi, šią enciklopediją galima skaityti nuo bet kurios vietos – atsižvelgiant į tai, kas kelia smalsumą ar domina. Pavyzdžiui, apie majus galima skaityti pirmiau nei apie babiloniečius ar egiptiečius; apie skaičiavimo prietaisų istoriją – pirma arba po arabų, indų ar kinų istorijos ir t. t.

Įdėta daug pastangų, norint palengvinti triūsą skaitytojo, kuris gilinsis į šią išskirtinę „Universaliąją skaičių istoriją“ – kerinčią žmonijos ir jos intelekto istoriją. Šis veikalas jau itin sudomino archeologus, etnologus, istorikus ir daugelio kultūrų specialistus. Jis sužavės ir poetą, ir numerologijos gerbėją, skaičių ir loginių žaidimų mėgėją, taip pat psichologą ar filosofą, matematiką, fiziką, inžinierių, informatikos specialistą, bet kurio dalyko dėstytoją ar mokytoją. Knyga bus įdomi ir bet kuriam skaitytojui, kurį domima įvairių kultūrų ir civilizacijų istorija.

Apie autorių. Žoržas Ifrahas (Georges Ifrah, g. 1947 m. Marakeše) matematikos mokytojas, vėliau tapęs vienu žymiausių matematikos istorikų. Jo knygos „Universalioji skaičių istorija“ naujas papildytas ir pataisytas leidimas (1994 m.) Prancūzijoje sulaukė net trylikos pakartotinų leidimų. Knyga yra išversta į daugiau kaip 20 kalbų.

Iš prancūzų kalbos vertė Inga Sturytė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu