0

Ūsuotos istorijos. Metro šmėkla

  • Nuolaida knygai -80%
Kaina internetu: 1,49 €
Kaina knygyne: 7,19 €*
Sutaupote: 5.70 € (80%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Ūsuotos istorijos. Metro šmėkla

  • Serija: Ūsuotos istorijos
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 15x19, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 120
  • ISBN ar kodas: 9789955236641

2020-10-31 1.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Ūsuotos istorijos. Metro šmėkla" aprašymas

Mielieji bičiuliai graužikai,
čia, Naujapelyje, Pelių saloje, visos mano knygos yra bestseleriai! Nejaugi nieko apie jas negirdėjote? Tai juokingos istorijos, švelnesnės už mocarelą, skanesnės už grovieros sūrį, gardesnės už gorgoncolą... Tai tiesiog ūsuotos istorijos, Džeronimo Stiltono žodis!

Metro šmėkla
Kas dedasi Naujapelio metro? Kokias paslaptis slepia milžiniškas katinas, slampinėjantis tamsiais požeminiais tuneliais ir gąsdinantis visus miesto graužikus? Brr, galbūt tai šmėkla?...

Iš italų kalbos vertė Lina Gaučytė

Parašykite atsiliepimą apie "Ūsuotos istorijos. Metro šmėkla"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie Džeronimą Stiltoną

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Ūsuotos istorijos. Metro šmėkla, kurį parašė Džeronimas Stiltonas. Siūlome ne tik išsamų Ūsuotos istorijos. Metro šmėkla aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Džeronimas Stiltonas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Ūsuotos istorijos. Metro šmėkla. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Ūsuotos istorijos. Metro šmėkla dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Ūsuotos istorijos. Metro šmėkla" perkama kartu