0

Vaizduotė. Iš kur kyla kūrybiškumas

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama
Bet jus tikrai sudomins kuri nors knygą iš pasiūlymo ATPIGO! ar POPULIARIAUSIŲ KNYGŲ!
2015-07-20 Lina

Šauni knyga, parodanti, kaip mąstymo keitimas ir naujos idėjos gali sukurti aplinką, kurioje galima Tapti kūrybiškesniu. Tinka mokytojams (visokio tipo).

Informacija

Vaizduotė. Iš kur kyla kūrybiškumas

  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 288
  • ISBN ar kodas: 9789955237341

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Ar žinote, kad kūrybingiausiose kompanijose tualetai projektuojami pastato širdyje, kad mėlyna spalva skatina kūrybiškumą, grupinis idėjų generavimas ne toks veiksmingas, o kūrybiškumas visai nėra kelių išrinktųjų privilegija?

Jonah Lehreris knygoje "Vaizduotė. Iš kur kyla kūrybiškumas", apžvelgdamas subtilius eksperimentus ir mokslinius tyrimus bei nagrinėdamas, kaip kūrybiškumas iš tiesų reiškiasi gyvenime, sugriauna ilgą laiką vyravusį mitą apie mūzas ir paslaptingas aukštesniųjų galių dovanas. Kūrybiškumas nėra nežemiškas reiškinys. Tai atskirų mąstymo procesų įvairovė, kurią perpratę galime veiksmingai panaudoti. Kūrybingumo impulsas yra įdiegtas į mūsų smegenų operacinę sistemą ir veikia joje kaip viena pagrindinių programų. Smegenys kiekvieną akimirką savaime kuria naujas asociacijas. Tereikia šiek tiek vaikiško atsainumo, leisti savo mintims nuklysti į svajas ir sutelkti dėmesį į tas akimirkas, kai gimsta įžvalgos.

Knygoje "Vaizduotė. Iš kur kyla kūrybiškumas" autorius atskleidžia Bobo Dylano rašymo metodą, pasakoja apie barmeną, kuris mąsto kaip chemikas, ir autistą banglentininką, išradusį naują čiuožimo bangomis judesį, kviečia apsilankyti interneto puslapyje, kuriame sprendžiami iš pirmo žvilgsnio neįveikiami uždaviniai, ir pažvelgti į kino studijos „Pixar“ užkulisius.

Kiekvienas iš mūsų galime būti išradingas ir kiekvieno indėlis į vis tobulėjantį ir sudėtingėjantį pasaulį yra esminis.


"Jonah Lehreris sklandžiai ir patraukliai derina mokslinius faktus ir sėkmės istorijas. Knygą Vaizduotė. Iš kur kyla kūrybiškumas tiesiog malonu skaityti, o autorius, rašydamas lakonišką prozą, pateikia naudingos informacijos."Science Magazine

"Visi galime būti kūrybiškesni, tereikia žinoti kaip. O ši knyga tai atskleis."

New Scientist


Jonah Lehreris (Džona Lereris, gim. 1981) – amerikiečių žurnalistas, blogeris, keleto knygų autorius. Jo pagrindinės domėjimosi sritys yra psichologija, neurologija, tiksliųjų ir humanitarinių mokslų santykis.


Iš anglų kalbos vertė Agnė Šeibokaitė

TURINYS

TURINYS


Įžanga / 11


PAVIENIUI

1. Bobo Dylano smegenys / 23

2. Alfa bangos (mėlyname fonde) / 45

3. Atvertis / 71

4. Užsimiršimas / 101

5. Pašalietis / 129


DRAUGE

6. Q galia / 155

7. Trintis mieste / 189

8. Shajespeare'o paradoksas / 227


Epilogas / 263

Šaltiniai / 267

Rodyklė / 276
2015-07-20 Lina

Šauni knyga, parodanti, kaip mąstymo keitimas ir naujos idėjos gali sukurti aplinką, kurioje galima Tapti kūrybiškesniu. Tinka mokytojams (visokio tipo).

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu