0
Veido formavimas su Tigro jausmu jai ir jam
11.49 InStock

Veido formavimas su Tigro jausmu jai ir jam

  • Nuolaida knygai -22%
Internetu: 11,49 €
Knygyne: 14,59 €*
Sutaupote: 3.10 € (22%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Veido formavimas su Tigro jausmu jai ir jam

  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 20x26, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 176
  • ISBN ar kodas: 9789955138105

11.49 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Nuo vaikystės kentusi skausmus Benita Cantieni sukūrė metodiką, kuri jai leido išvengti neįgaliojo vežimėlio ir, kaip pati tikina, apgauti senatvę. Knygoje „Veido formavimas su Tigro jausmu jai ir jam“ ji siūlo mankštą veido raumenims, kuri stabdo senėjimą bei gali tapti puikia alternatyva veido jauninimo procedūroms.

Buvusi žurnalistė, žurnalų „Annabelle“ Šveicarijoje ir „Vogue“ Vokietijoje redaktorė B. Cantieni yra išleidusi 21 knygą – vienoje ji aprašė savo ligos istoriją, o kitos pristato jos pačios sukurtą mankštų metodiką kūno formoms ir laikysenai palaikyti. Lietuviškai jau išleistos B. Cantieni knygos „Tigro jausmas. Tobuli dubens dugno raumenų treniravimo pratimai jai ir jam“, „Tigro jausmas. Nugaros treniruočių programa jam ir jai“ ir pačios autorės istorija „Tigro jausmas“.

Knygoje „Veido formavimas su Tigro jausmu jai ir jam“ autorė pateikia išskirtinę veido mankštos metodiką, kuri padės išlyginti nepageidaujamas raukšles ir atitolinti veido senėjimą.

B. Cantieni siūlomas veido formavimas – tai natūralus kovos sus senėjimu būdas. Naudojantis autorės siūlomu metodu raukšlės dingsta ar sušvelnėja, dvigubas smakras pamažu nyksta, pagerėja užkritusių, sunkių vokų išvaizda ir netgi įmanoma paputlinti lūpas. Tokių rezultatų įmanoma pasiekti mankštinant kaklą, galvą ir veido raumenis.

Be to, kad veido formavimas akivaizdžiai pagerina išvaizdą, jis padeda išspręsti ir kai kurias kitas problemas – gydo migreną, lėtinį galvos skausmą, griežimą dantimis, padeda spręsti žandikaulio problemas.

Knygoje „Veido formavimas su Tigro jausmu jai ir jam“ aprašyti pratimai lengvai:
• taps natūralia alternatyva veido patempimo procedūroms;
• per tris savaites vizualiai išlygins nerimą keliančias raukšles;
• suaktyvins veido kaukolės ir kaklo raumenis.

Benita Cantieni (g. 1950 m.) – Šveicarijoje gyvenanti žurnalistė, rašytoja, metodo CANTIENICA® kūrėja. Vaikystėje jai buvo diagnozuota skoliozė, Šauermano liga, klubo sąnario artrozė ir kryžkaulio lūžis. Ji nuolat kentė skausmą, gėrė nuskausminamuosius ir bandė įvairiausias procedūras bei mankštas. B. Cantieni nenorėjo pasiduoti ir likusį gyvenimą praleisti vežimėlyje. Pradėjusi studijuoti anatomiją, ėmė klausyti savo kūno, jį tyrinėti ir eksperimentuoti. 40 metų priešu buvęs kūnas pamažu ėmė reaguoti į mankštas.

Šiuo metu B. Cantieni nebejaučia skausmų, turi tiesų stuburą, kūno formos pakito ir išlavėjo lankstumas. Savo pačios istoriją ir savo sukurtus pratimus bei mankštos metodus, pagrįstus anatomija, ji aprašė knygose, savo programą ji nuolat atnaujina ir toliau tobulina. Ją taiko kineziterapeutai, gydytojai ir patys žmonės visame pasaulyje.

Knygos „Veido formavimas su Tigro jausmu jai ir jam“ autorė yra šios programos veiksmingumo įrodymas – beveik 70-ties metų B. Cantieni veide sunku rasti raukšlių.

Iš vokiečių kalbos vertė Violeta Jociuvienė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu