0

Vienuolis, kuris pardavė "Ferrarį"

  • Nuolaida knygai -44%
4.1
(120 įvertinimai)
Internetu: 4,49 €
Knygyne: 7,99 €*
Sutaupote: 3.50 € (44%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
2016-10-11 bum

liux

Informacija

Vienuolis, kuris pardavė "Ferrarį"

  • Leidėjas: Luceo
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 177
  • ISBN ar kodas: 9955-678-01-1

4.49 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

"Vienuolis, kuris pardavė "Ferrarį" - tai istorija apie Džulianą Mantlį, žymų advokatą, kuris dėl netvarkingo gyvenimo būdo patiria beveik mirtiną širdies smūgį pilnoje teismo salėje. Jo fizinė negalia sukelia ir dvasios krizę, kuri paskatina jį keisti gyvenseną ir ieškoti atsakymų į svarbiausius būties klausimus. Tikėdamasis rasti laimę, jis leidžiasi į nepaprastą kelionę po Indiją, susipažįsta su senovine kultūra ir joje aptinka veiksmingą būdą, kaip pažadinti proto, kūno ir sielos galias, išmoksta gyventi aistringai, tikslingai ir ramiai. Knygoje nuostabiai dera amžina Rytų išmintis ir griežtas Vakarų sėkmės mokslas.

"Paprasta išmintis, kuri naudinga kiekvienam."
T
he Calgery Herald

"Ši knyga - gilus asmeninio tobulėjimo šaltinis... Ji moko siekti sėkmės ir gyventi harmoningą gyvenimą."
Investment Executive

Robinas Šarma (Robin Sharma) - žinomas lyderiavimo ir saviugdos ekspertas. Jis taip pat populiarus rašytojas, parašęs kelis pasaulinio garso bestselerius.
Profesionalus teisininkas, Robinas Šarma yra organizacijos Sharma Leadership International (SLI) vadovas. Tai plačiai žinoma mokymo paslaugų firma, padedanti darbuotojams ir verslininkams atskleisti savo profesinius ir asmeninius talentus.
Robino Sharma pašaukimas - padėti žmonėms suprasti, kas jie yra iš tiesų, ir gyventi kuriant aplinkui gėrį. Jo įkurtas vaikų fondas (The Robin Sharma Foundation for Children) padeda skurdžiai gyvenantiems vaikams įgyvendinti savo svajones.
Žinomiausi jo kūriniai - "Vienuolis, kuris pardavė Ferrari" . Taip pat populiarūs tęsiniai: "Vienuolio, kuris pardavė Ferrari, lyderiavimo išmintis"; "Kas verks, kai tu mirsi" ir "Šventasis, banglentininkas ir vadovas".

 Iš anglų kalbos vertė Rozita Znamenskaitė

TURINYS

PADĖKOS / 9

1. KVIETIMAS PRABUSTI / 11
2. PASLAPTINGAS SVEČIAS / 17
3. STEBUKLINGAS DŽULIANO MANTLIO PERSIMAINYMAS / 20
4. NUOSTABUS SUSITIKIMAS SU SIVANOS IŠMINČIAIS / 30
5. DVASINIS IŠMINČIŲ MOKINYS / 33
6. ASMENYBĖS POKYČIŲ KELIAS / 37
7. NEPAPRASTAS SODAS / 45
8. KAIP ĮŽIEBTI DVASIOS UGNĮ / 70
9. SENASIS SAVIVADOS MENAS / 88
10. DRAUSMĖS GALIA / 131
11. BRANGIAUSIAS TURTAS / 143
12. ESMINIS GYVENIMO TIKSLAS / 155
13. AMŽINOJI LAIMĖS PASLAPTIS / 161

IŠTRAUKA

TREČIAS SKYRIUS

Stebuklingas Džuliano Mantlio persimainymas

Naujasis Džulianas Mantlis mane pribloškė. "Kaip gali žmogus būti toks judrus ir gyvybingas. Juk vos prieš kelerius metus jis atrodė kaip suvargęs senukas? - svarsčiau negalėdamas patikėti savo akimis. - Ar įvyko stebuklas ir jis gavo gurkštelėti iš jaunystės šaltinio? Kokia jo nepaprasto persimainymo priežastis?"

Džulianas prabilo pirmas. Jis papasakojo, kad teisės pasaulis su savo milžiniška konkurencija smarkiai sudarkė jo kūną ir dar labiau - dvasią. Nežmoniškas tempas ir begaliniai reikalavimai jį išsekino ir nukamavo. Jis prisipažino, kad jo kūnas buvo palūžęs, o protas prarado aštrumą. Anas širdies smūgis buvęs tik vienas didesnės bėdos požymis. Taip, nuolatinis spaudimas ir pertempta pasaulinio garso advokato darbotvarkė palaužė svarbiausią (galbūt žmogiškiausią) jo turtą - dvasią. Kai daktaras pateikė jam ultimatumą "karjera ar gyvybė", jis suprato turįs auksinę progą vėl įžiebti dvasioje ugnį, kuria degė būdamas jaunesnis ir kuri užgeso, kai teisė iš malonumo virto darbu.

Džulianas jaudindamasis pasakojo, kaip pardavė visą savo turtą ir išvyko į Indiją - šalį, kurios senovine kultūra ir mistinėmis tradicijomis seniai žavėjosi. Jis keliavo iš kaimelio į kaimelį, kartais pėsčias, kartais traukiniu, mokėsi naujų papročių ir gėrėjosi laikui nepavaldžiu grožiu. Jis pamilo Indijos žmones, nes jie spinduliavo šilumą, gerumą ir savo būtimi buvo įkūniję tikrąją gyvenimo prasmę. Net didžiausi vargšai atverdavo namų duris ir širdis nusikamavusiam svečiui iš Vakarų. Bėgo dienos, savaitės, Džulianas po truputį ėmė atgauti jėgas ir pagaliau pajuto tokią pilnatvę, kokią jautė tik vaikystėje. Ilgainiui grįžo jo įgimtas smalsumas, vėl įsižiebė kūrybinė ugnelė ir entuziazmas. Jis pasijuto ramesnis, laimingesnis, prisiminė, kas tai yra juokas.

Džulianas gėrėjosi kiekviena akimirka, praleista šioje pasakiškoje šalyje. Kelionė į Indiją jam buvo daugiau nei paprastos atostogos, nei bandymas atgaivinti persidirbusį protą. Jis Indijoje praleistą laiką pavadino "odisėja po savo dvasią". Džulianas pasiryžo sužinoti, kas iš tiesų esąs ir kokia jo gyvenimo prasmė - kol ne vėlu. Kad tai išsiaiškintų, pirmiausia jis nutarė perimti įvairiopą šios senos kultūros išmintį, pradėti gyventi dvasiškai turtingesnį, prasmingesnį ir šviesesnį gyvenimą.

- Nenoriu, kad nuskambėtų keistai, Džonai, tačiau aš pajutau tarsi gavęs nurodymą iš vidaus. Vidinis balsas pakuždėjo, kad privalau pradėti dvasinę kelionę ir įžiebti ugnelę, kurią buvau pats užpūtęs, - kalbėjo Džulianas. - Ši kelionė man buvo nuostabus išsilaisvinimas.

Kuo daugiau jis keliavo, tuo dažniau girdėjo žmones kalbant apie indų vienuolius, pragyvenusius daugiau kaip šimtą metų. Net ir sulaukę tokio amžiaus, tie žmonės buvo jauni, energingi ir gyvybingi. Keliaudamas jis daug sužinojo apie prabudusius ir nesenstančius jogus, visiškai įvaldžiusius savo protą. Kuo daugiau jis matė, tuo labiau norėjo suprasti šių žmogiškųjų stebuklų priežastis, tikėjosi nuspalvinti jais ir savo gyvenimą.

Džulianas susipažino su daugybe žinomų ir gerbiamų mokytojų. Jie sutikdavo jį išskėstomis rankomis ir atvira širdimi ir dalijosi per ilgus metus sukauptomis dvasinėmis žiniomis. Džulianas pasakojo apie senovines šventyklas, išsibarsčiusias pasakiškame Indijos kraštovaizdyje, apie didingus statinius, liudijančius amžių išmintį. Aplinkos sakralumas jį pribloškė.

2016-10-11 bum

liux

2016-03-20 Laura

Labai Gera knyga, verta paskaityti visiems!

2016-01-16 renata

gera knyga!

2014-04-29 Dievas

Kas skaito knygas tas perskaitys butinai šia knyga :) o kas tik liežuviu mala ir vaziduoja esa dideliais knygu kritikais tai uzkižkit burnas morka ir šaa.. netrukdykit skaityti ..

2014-02-23 Lukas

Nuostabi knyga!!!!

2014-02-23 Greta

Viena is geriausiu mano perskaitytu knygu. niekad neskaitau knygu du sykius, bet siai bus isimtis.

2012-01-12 Ziurime,ka turime.:)

Puiki knyga.Perskaičiau ir pirmą dalį.Labai patiko.:)Beje,man 11 metų.;)

2012-01-05 Zzz.

Puiki knyga :)

2011-12-30 Kestas

Knyga pamokanti kaip gyventi ir išlikti žmogumi... o ne pinigų vergu

2011-11-27 Birute

skaitysiu ne vieną kartą, kol įsirėš iki sąmonės prasmingo gyvenimo tiesos

2011-11-25 VaJ

Labai patiko si knyga, jau 3- ia sio autoriaus knyga skaitau ir manau nepaskutine:)

2011-10-30 Dangauste

Puiki knyga vercianti susimastyti apie daugybe dalyku musu gyvenime...

2011-09-24 Gin.

nuostabi knyga <3\r\n

2011-09-01 Daina

Puiki knyga, pažadinanti protą, dar kartą įvertinti gyvenimo prioritetus

2011-08-24 Asta

Stilius - nelabai. Knygos esmė - pradedi mąstyti daugiau apie esminius dalykus

2011-08-19 shet

nieko gero, veltui praleistas laikas.

2011-06-15 Vidmantas

Verta turėti ;)

2011-04-09 Gerda

Tobula knyga

2011-03-20 Dovile

nuostabi knyga!!!!!

2011-03-17 Reda

Skaičiau ir tikrai rekomenduoju perskaityti kiekvienas. Ši knyga padeda pažinti savo paties dvasinį pasaulį.

2011-02-12 kastytis

Labai geros jo knygos kaip Kelias i didinguma ir Kas verks kai tu numirsi

2011-02-09 Daiva

Pasakiska knyga!!!

2011-01-11 dainius

pasakysiu kad si knyga man buwo wiena is ispudingiausiu kurias man teko skaityti.ji pakeite mano gywenima i geraja pusia ;)

2011-01-01 Toma

Super kniga man labai patiko man labai patinka sitas rasytojas Robinas Sarma

2011-01-01 Toma

Man labai sita kniga labai patiko as ja skaiciau viena karta bet man labai patiko idomu ar yra dar tokia kniga bet kitu seriju noreciau paskaityti man labiausiai patiko kai sake Nemirk,senas kvaily,Tau per anksti iskeliauti.Labai patiko aciu.

2010-12-11 Tadas

esu perskaites sia knyga du kartus ir bandziau atlikti tuos metodus.nepasakyciau,kad tai veiksinga

2010-12-08 Kristina

Gera knyga,su malonumu perskaityciau dar karta.

2010-12-04 ausra

superine knyga, skaitau ir skaitau, aisku visko ko ten moko neperimu gyvenime nes tai but sunku padaryt bet bent poziuri gali keisti ir biski kitaip reaguoti i iskilusius sunkumus. sia knyga dovanoju ir draugams

2010-10-01 Giedre

Jau buvau pamiršusi, ką reiškia sunkiai ir nuobodžiai skaityt knygą. \"Vienuolis....\" man tą priminė. Galbūt todėl, kad gyvenu tokį gyvenimą, jog visiškai nejaučiu nei noro, nei būtinybės vadovautis toje knygoje pateiktais siūlymais, patarimais... Nemėgstu knygų, kurias skaitant reik kažką konspektuot, įsimint taisykles ir t.t. Išvis abejoju ar labai daug žmonių, perskaitę šitą knygą, laikosi ten pateiktų nurodymų. O būtent to knyga ir reikalauja iš skaitytojo.\r\n

2010-09-25 Gintare

Visi apie šią knyga kalba teigiamai, tad man nėra ką be pridurti, nuostabi pamokanti knyga.

2010-09-11 aurelija

tikrai nepaprastas knyga, skaiciau 3 kartusir kiek viena karta kazka naujo atradau,

2010-08-22 Gi

labai gera knyga. skaitau spausdinta versija, bet tikrai nusipirksiu ir perskaitysiu dar kart ja. ismoke daug ko naujo gyvenime. super.

2010-07-26 Dominykas

Ši knyga įkvėpė mane keistis ir giliau pažvelgt į save bei pasaulį. Knyga verta didelio dėmesio ir nepraleskit progos ją išstudijuot. Man labai gaila tokių skeptikų, kurie nesupranta Robin Sharma mokymo. Tai tiesiausias kelias į apgailėtiną gyvenimą

2010-07-20 Neri

si knyga tiesiog atveria akis, tarsi pabudina is gilaus sapno.. kas sako kad bloga, tikriausiai neskaite arba perskaite tik kelis psl. xD

2010-04-06 skaitovė

masių skoniui pritaikytas produktas... atrodo, kad bandė \"perspjauti\" biblija... nevykęs bandymas.

2010-03-23 Agne

zinot...gyvas faktas, kuris liudija sios knygos tikslinguma zmogaus pasikeitimas

2010-03-16 Agne

neleistinai pavirsutiniskai pazvelgiama i zmogaus egzistencines problemas :)

2009-11-30 Paulius

O tu pabandei nors mėnesį pasikeist kaip, kad knygoje rašo? žinoma ne. Lengva pasakyti neįtikino. Gėda tau! Puiki knyga.

2009-11-19 Laura

Jeigu bet kokia knyga skaitysit atmestinai,jum nei viena kita nepadarys ispudžio. Mano nuomone,tai tikrai gera knyga,kuria pravartu perskaityti ne vienam.

2009-11-17 Gintas

baisiai jau nevykusiai pritemptas siužetas visai tai \"išminčiai\", dėstomai knygoje..

2009-11-05 Evelina

Nuostabi knyga! Rekomenduoju visiems, kas pavargo gyventi, neranda savo kelio, nusivilęs pasauliu. Viską galima ištaisyti, tik reikia panorėti!

2009-11-03 as

Taip pat gera knyga Vienuolis kuris pardave Ferari lyderiavimo ismintis.

2009-10-21 silvija

Manes neitikino, istorija tokia dirbtina, kad net nusibodo skaityti.

2009-10-18 Kristina

super knyga... manau skaitysiu ir antra karta nes yra is ko pasimokinti

2009-09-30 kestas

ispat pradziu buvau skeptiskai nusiteikes, bet paprastumas mane suzavejo sios knygos.o priekabiu visada bus randama, juk zmones ir prie biblijos prisikabina.

2009-09-28 Tomas

Tikrai gera knyga.

2009-09-21 skaitytoja

banaloka knyga...

2009-09-20 Vygis

Cia apgaule nera cia jokio ferrari

2009-09-13 Jurate

Labai gera knyga, tikrai patarciau visiems ja paskaityti ir bandyti nors truputi keistis gyvenime.

2009-08-13 kristina

labai gera knyga,tikrai verta demesio.

2009-08-04 gedas

labai gera knyga...zadu ja perskaityti ja dar bent pora kartu. uzkabino taip kad negalejau atsipleshti :) patarciau perskaityti visiem kas NESAT standartinis, eilinis lietuvis amzinai viskuom nepatenkintas niurgzlys:)

2009-07-15 Ugne

Neskaičiau, bet klausiau, bet po kurio laiko pasidarė bloga... Jau geriau Ivanauskaitės knygos apie rytus, ten bent galu žinot, kad faktai tikri...

2009-07-09 to \"bet tikrai\"

manau, tamsta tiesiog esi viskuo nepatenkintas niurgzlys,nepasitikintis savimi ir pykstantis ant tu, kurie tiki savim, kuriems sekasi ir tiki savo ateitim. pavydas nuodija tavo gyvenima. stai del ko gyveni uzsimerkes.

2009-06-04 Rasa

Man reikia bilietu. Parasyk i emaila :)aciu

2009-06-01 laisve

gal kas ruosiasi i robin sharma seminara rugsejo 15d?rasykit del bilietu kam idomu

2009-05-18 Deividas Blainas

tiesiog puiki knyga

2009-03-24 Afrodite

Visos Robin Sharma parašytos knygos nuostabios. Tereikia tikėti tuom ką skaitai. Buvau šio autoriaus seminare apie gyvenimo tikslų siekimą. Vieną jo pasiūlytą variantą išbandžiau ir tai tikrai veikia :)

2009-03-16 bet tikrai

kiek naiviu...

2009-03-15 D.

padės TIK tiems, kurie IŠTIKRŲJŲ NORI ką nors keisti savo gyvenime. Daug gerų minčių, pasiūlymų. Juokingas gal tik pigus amerikietiškas NLP pradžiamokslio perpasakojimas. Jei bent vieną mintį pritaikysit - verta pirkti :)

2009-03-06 Darius

Na tikrai manau verta demesio knyga ,draugas skaite ir man pasiule sake ,kad pasikeis mano gyvenimas as netikejau ,kai pamaciau ,kad po ilgo laiko tarpo jis visiskai pasikeite .Dekui kas jas raso man tikrai to reikia .

2009-02-16 Andzelika

Puiki ir įkvėpianti knyga,kas nori pakeisti savo gyvenimą siūlau paskaityti.\r\n

2009-02-14 liby

tikra pasaka,kazkada pries 15 metu buvo populiarios panasios knygos,pvz.jungo knygos.o dab kai zmonem blogai tikriausiai vel jas skaito,bet juk taip nebuna kaip ten rasoma

2009-01-31 DZIOVITA

LABAI GERA KNYGA!!! O KURIU INTELEKTAS ZEMAS,TIEM TOKIOS KNYGOS NEIDOMIOS,NES JIE GYVENA SAVO SIAURU PAZIURU RATE IR JIEM TO UZTENKA :)))....

2009-01-26 Ruta

Puiki knyga, kai liudna imu sia knyga i rankas. Ji pastumeja neprarasti vilties.

2009-01-06 Vygantas

Manau,kad tai pasaka,skaityti nebent pries miega.Neverta gaisti laiko ir leisti pinigu.

2009-01-06 Tomas

Kritikų visadą buvo ir bus :) atsiranda jų nuolatos ,paprasčiausiai kai kurie žmones negali galvoti ir nemoka sakityti. Puikios knygos. Be priekaištų...

2009-01-04 Dikas

Teisingai, aš ir pritariu Atėnei , ten vien - pezalai, neverta jos skaityt, o yuo labiau leisti pinigus tokiam šlamštui.

2009-01-04 Atėnė

Nieko joje gero neradau,ten eilinė rašytojos fantazija apie svajojamą pasaulį. Kas pažįsta tokį žmogų ,kuris atsivertė į asketizmą? Juokinga, šiais laikais XX amžiaus žmogui tik ir terūpi materialinė gerovė,ši knyga-tik iliuzija į nebūtuspasikeitimus

2008-12-28 Edita

Nuostabiausia, ką kada nors gyvenime teko skaityti. Ši knyga gali padėti pakeisti pasaulį!

2008-12-28 Egle

Šauni knyga, skaitau ją lėtai ir ramiai, rasdama laiko apmąstyti tai, ką perskaičiau. Tikiuosi ši knyga prisidės prie mano tobulėjimo ir padės pasiekti tai, ko taip trokštu...

2008-11-11 mantlis

tokio pobudzio knyga skaiciau pirma karta ir man padare labai dideli ispudi.skaitydamas ja pajunti kazka ko nesi niekada jautes tai is ties puiku.sie pamokymai dar karta yrodo kad galime geriau jaustis ,gyventi dziaugtis gyvenimu ideje jau ne tiek da

2008-10-14 Elma

Labai gera knyga tiems, kurie atsidure akligatvyje, ar iesko sau tinkamo tobulejimo kelio. Rasytojas ne tik raso ka reikia pasiekti, bet ir KAIP tai reikia padaryti, ko, beje, nerasi kitose tokio pobudzio knygose. Viskas labai paprasta, aisku ir nuostabu. Tik reikia noro ir kantrybes. O kad ji ne visiems patinka, tai irgi ne stebuklas. Juk tobulejimo keliu yra daug ir skirtingu.

2008-10-14 Miglė

Labai įdomi knyga, bent jau aš joje atradau daug naudingų patarimų.

2008-10-12 ewcia

negaliu atsiplest nuo sios knygos,tikrai labai idomi ;00

2008-10-06 juzi

Nebuvau skaites taip paprastai parasytos ir tiek isminties turincios knygos. Visiems kam nepatiko si knyga noreciau pasakyti kad kelias i laime pasleptas labai paprastuose dalykuose...

2008-09-28 Sigita

Skaičiau ne vieną tokio pobūdžio knygą, tačiau ši buvo vienintelė kurios taip ir nesugebėjau baigti skaityti. Atsivertusio teisininko pamokymai visiškai nesutapo su mano supratimu, o viso to primygtinis \'siūlymas\' visiškai atstūmė nuo knygos. Po tokių knygų kaip Lavonų Degintojas ar pan. ši knyga pasirodė tirkai ne pati geriausia.

2008-09-15 Jolita

skaitau ja ir negaliu atsiplesti. =]

2008-08-08 Darius

Kažkaip nesinori labai jau tikėti rašytoju, kuris parašo knygą apie \"tikrąsias\" vertybes, kaip nereikia vergauti pinigams. O paskui žiū išeina dar 5 tokio pat turinio knygos. Paskui dar ir pats atvažiuoja su lekcijomis...

2008-07-04 Rūta

labai gera knyga :) skaitau, ir negaliu patikėt, kaip paprasta gyvent laimingam.

2008-06-03 Indrė

visiškas šlamštas. Net nebaigiau skaityt. Tikrai nuobodi knyga. Nieko naujo nepasakanti. Pilstanti iš tuščio į kiaurą. \r\nTikras popsas. Jei tikrai ieškote kažko savo dvasiai... Rasite ne šitoje knygoje.

2008-05-26 Judita

Labai įdomi knyga,kuri sugeba nuraminti sielą. pradedi tvarkytis su mintimis ir ne viskas tampa taip svarbu, kaip atrodė anksčiau.. tikrai patarčiau perskaityti knyga,tik neskaitykite paviršutiniškai. :) sėkmės :))

2008-05-05 lol

puiki knyga savityrai,tikslu siekimams,pritaikyti gyvenime...

2008-04-19 gal ir nieko

siek tiek pramokusiems skaityti.

2008-04-14 Aivaras

Šią knygą greitasis skaitymas padėjo perskaityti per 1 val. Pabandysiu trumpai papasakoti, ką įdomaus joje aptikau. Penktą dešimtį perkopęs advokatas teismo salėje patiria širdies infarktą. Stipriai pablogėjusi sveikata ir permainų poreikis lemia, tai, jog advokatas Džulianas iškeliauja į Indiją ieškoti savęs, pasikrauti išminties ir gyvenimo energijos. Vėliau grįžęs šia patirtimi dalinasi su jaunu advokatu Džonu. Tai ir būtų dvi pagrindinės siužetinės linijos. Viena - įvykiai Indijoje, kita – š

2008-03-14 Migle

Man tai lb patiko.Privercia susimastyti apie gyvenima,daug filosofiniu minciu.

2008-03-01 Arunisnr1

nuostabi knyga kaip ir autorius

2008-02-26 Kerynea

Tikrai verta paskaityti, juolab kad parasyta labai lengvu stiliumi.. Tikrai priverte susimastyti apie savo gyvenima..

2008-02-11 laura

Knyga tikrai puiki, verčia pamastyti apie mus žmones ir ypač tokius kaip ega. O šeip priklauso nuo skonio, kiekvienas matom pasaulį skirtingom spalvom.

2008-01-30 arfa

Knyga vercia pamastyti, jei isigilini i knygos prasme. Vis delto, kazko as pasigedau joje...

2008-01-29 INhabitor

Tikrai vidutiniška. Liko vos 50 psl. bet vis dar \"neužsikabinau\". Teko skaityti žymiai stipriau motyvuojančios literatūros.

2008-01-20 Paula

Knyga tikrai gera, verta perskaityt. Čia užsiminė, kad ši knyga teigia tiesas, kurias mes visi ir taip žinome. Tai tiesa. Žinome, bet ar darome? Jei esi pasirengis keisti savo gyvenimą, tai ši knyga tikrai tau :)

2008-01-19 laiminga kad perskaite

puiki knyga labai tinka siems laikams.Patarciau perskaityt visiems ! ;) man taip pat suteike pajusti gyvenimoi dziaugsma ir net daug pakeite mano gyvenime!!!

2008-01-18 ega

Kas teigia, kad knyga nuostabi, matyt nera skaite tikrai geros literaturos. Si knygiukste - labai vidutiniska, teigianti tiesas, kurias visi ir taip zinome. Labai erzino klaikus vertimas ir galybe klaidu - gramatiniu, sintakses. Tiesiog ciniskas \"babkiu\" darymas ir tiek. Leidyklos, varancios tokia politika, paarbos man nekelia.

2008-01-16 migle

knyga gan vidutiniska, buna ir geresniu

2008-01-15 gerbejas

Nuostabi knyga. verta perskaityt visiems. tikrai pakelia aukštyn ir suteikia daug dvasiniu jėgų

2008-01-05 Nida

Visom prasmem,knyga labai gera,mielai laikyciau salia Sventojo rasto..

2008-01-01 vike

super... linkiu perskaityt visiems kam bent kiek patinka filosofija.

2007-10-26 Greta

KIEK ZMONIU TIEK NUOMONIU;D

2007-10-24 lakrimacija

Tokio š... atsiprašant per visą gyvenimą nesu skaičius. Kaip tokiom nesąmonėm galima žavėtis? Jokios išminties, tik kažkokie diletantiški paistalai... Nepatikėjau nė vienu šio autoriaus žodžiu. Jis bando jums duoti atsakymą į klausimus, į kuriuos negali būti atsakyta. Niekas jums nepasakys kaip gyvent. Geriau paskaitykit H. Hesės \"Sidhartą\"... o čia - popouliarioji psichologija vnž... meninės vertės 0, praktinės vertės 0 ir išvis, gaila medžių, kurie kertami tokiai bevertei knygai :(

2007-10-17 ta pati

aik tu sikniau:D tu ieskojai tik variklio pavadinimo!!!!ZAKAS - zakrys aukstas kaip aprudijes saukstas:D

2007-10-17 z.a.k.a.s.

kiek perskaiciau per desimt minuciu (3) puslapius tj knyga nepasirode labai idomi, bet uz tai ko vertas Ferrari\'s kur gale foto yra

2007-10-17 Greta

Pati geriausia knyga kuria esu perskaicius savo noru:D tai tikrai nuostabi knyga, kuria pasiuliau paskaityt ir mamulei:D gal taps maziau nervinga?ir nustos kreipt demesi i smulkmenas:D..Robinas is isvaizdos manau panasus i Ramanauska.:Dthey are both bald:Daciu uz demesi

2007-09-21 Lau

Man labai patiko... Si knyga paliko neisdildoma ispudi. Tiek daug tiesos joje,nors tuo paciu ir tiek daug paprastumo. Noreciau bent dalele pritaykyti savo gyvenime:) Dziaugiuosi, kad ja perskaiciau!

2007-09-10 Tomas

kaizen propaguotojas tas sharma,tikra nesamone tas ziurejimas i roze,kuo cia visi taip susizaveja nzn

2007-09-08 Anver Orsall\'as

Manau cia reiketu atkreipti demesi ne kas joje rasoma ,o kas ja parase.\r\n Sis zmogus tikrai issiskiriantis is musu nudienos daugelio zmoniu.

2007-07-14 Donis

Fantastiska knyga,puikus gyvenimo vadovas..man si knyga padare neisdildoma ispudi..joje grozines literaturos forma perteikiami Vadimo Zelando trilogijos-Transerfingas principai..tiesiog super..manau,jog ja skaitant reikia ir ypatingo susikaupimo,bei

2007-05-30 Erika(atpazins Diveja:)

Nuostabios knygos sios...Yra trys dalys.. Pasaka, ne knygos... Tokios... Na, nepakartojamos...

2007-05-02 gintare

(papildymas)\r\npaprastutes, bet gyvuojancios tukstancius metu. nors jos paprastos, bet jomis vadovautis nera taip lengva...ir kad ir kajp tai banalu atrodytu, ar tu taip sugebetum gyvent?taip elgtis?keist savo gyvenima...

2007-05-02 gintare

skaitanciai noreciau pasakyt, kad is tavo parasymo matos kad nesi skaicius sio autoriaus daugiau knygu, nes nesuvoki kodel parasyta banaliai,o tiksliau paprastai.cia juk perteikiamos paprastutes visiems geraj zinomos gyvenimo tiesos

2007-04-20 Giedre

Ikvepianti ir motyvuojanti knyga, verta paskaityti, patikekit ;)

2007-03-26 skaitanti

Man ši knyga labai banali, primityvi pasirodė, pilna demagogijos. Yra kelios geros mintys, bet dėl jų tikrai neverta tiek puslapių niekalo prirašyti. Jei kam padėjo, valio. Mane tai tik suerzino pilstymas iš tuščio į kiaurą.

2007-03-16 Tadas

Knyga tai zinios, kaip pats autorius raso potenciali nauda.

2007-03-10 gintare

simonui:as ir niekuo beveik nepasinaudojau,tik gal pradejau ne tiek pati sneket kiek klausyt.ir manau jei bet kas perskiates tokia knyga galetu tuo naudotis ir pagal taj gyvent, autorius turetu but apdovanotas nobelio premija ;)

2007-03-10 as

Labai patiko,labai gera knyga

2007-01-25 Di

nuostabi knyga, tokių daugiau\r\n

2007-01-23 Simonas

Knyga pati gal ir nieko, bet esminis klausimas kiek is jusu ja perskaites pasinaudojot/pasinaudosit duotais patarimais??.. Nes as pavyzdziui vis tiek toliau gyvenu kaip ir nebuciau skaites tos knygos..

2007-01-23 Simonas

Knyga pati gal ir nieko, bet esminis klausimas kiek is jusu ja perskaites pasinaudojot/pasinaudosit duotais patarimais??.. Nes as pavyzdziui vis tiek toliau gyvenu kaip ir nebuciau skaites tos knygos..

2007-01-06 ir as turiu

super knyga, LABAI patiko, labai naudinga

2006-12-11 skaitytoja

puiki knyga! verta perskaityti ir isisamoninti viska kas ten parasyta!

2006-06-19 terese

visai nieko

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu