0

Vilkas keliauja aplink pasaulį

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
4000 knygų 30-80% pigiau
Informacija

Vilkas keliauja aplink pasaulį

  • Leidėjas: Burokėlis
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 25x25, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 32
  • ISBN ar kodas: 9786099565040

Šiuo metu neparduodama

AprašymasŽiemą miške be galo nuobodu, tačiau Vilkui į galvą šauna puiki mintis: o kodėl gi neišvykus į kelionę? Juk jis visada svajojo keliauti po pasaulį!

Užsimetęs kuprinę ant pečių, Vilkas nusprendžia aplankyti Italiją, Egiptą, Afriką, Kanadą ir daugybę kitų nuostabių šalių.

Ar pavyks jam laimingai grįžti iš tokios ilgos ir nuotykių kupinos kelionės?


Knygelės "Vilkas keliauja po pasaulį" tema – pasaulio pažinimas. Skaitydamas nuotaikingą istoriją vaikas susipažins su įvairiomis šalimis, miestais ir gyvūnais.


Pirmoji knyga apie Vilką - "Vilkas keičia spalvą".


2009 metais Prancūzijos vaikų rašytoja Orianne Lallemand ir dailininkė Éléonore Thuillier sukūrė vaikiškų knygų personažą Vilką, kuris apsigyveno po „Auzou“ leidyklos stogu. Nuo to laiko Vilko nuotykiai prancūzų kalba jau aprašyti 11-oje istorijų. Pasileidęs į kelionę po pasaulį, Vilkas seniai peržengė gimtosios Prancūzijos sienas ir jau pasiekė 20 šalių, šios serijos knygelės išverstos į 16 kalbų.

Šių istorijų Vilkas - ne vienišas ir žiaurus žvėris, kuriuo gąsdinami vaikai. Jis gyvena Tolimajame miške ir yra visiškai nepiktas, netgi atvirkščiai - Vilkas draugiškas, simpatiškas ir mielas. Šiek tiek naivus, dėl to visuomet patenka į komiškas situacijas. Draugiškas, todėl jį visuomet lydi gerų draugų kompanija.Na, tiesą sakant, jis kiek bambeklis - tai vienintelis jo trūkumas.

Knygelių tikslas - linksminti vaikus, kartu padedant jiems augti ir mokytis: išmokti pažinti spalvas, savaitės dienas, pasaulio šalis, miestus, gyvūnus…Iš prancūzų kalbos vertė Inga Liaubaitė


Knygų komplektas "KOMPLEKTAS. Vilkas keičia spalvą + Vilkas keliauja aplink pasaulį"

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu