0

Vilniaus gatvių istorija. Šv. Jono, Dominikonų,Trakų gatvės (2-as leidimas)

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Vilniaus gatvių istorija. Šv. Jono, Dominikonų,Trakų gatvės (2-as leidimas)

  • Leidėjas: Charibdė
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: 22x29, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • ISBN ar kodas: 9986-745-13-6

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Vilniaus gatvių istorija. Šv. Jono, Dominikonų,Trakų gatvės (2-as leidimas)" aprašymas
Antras pataisytas ir papildytas leidimas.

Ši knyga "Šv. Jono, Dominikonų,Trakų gatvės" - tai ne tik trijų seniausių Vilniaus gatvių Šv. Jono, Dominikonų ir Trakų istorija nuo pirmųjų dokumentinių paminėjimų iki mūsų dienų, bet ir jose gyvenusių žmonių likimai.

Jau XVI a. Vilnius buvo laikomas pasaulio miestu: G. Van Bruynenas 1581 m. įtraukė jį į pasaulio miestų albumą. Čia gyveno garsiausios Lietuvos didikų giminės - Radvilos, Sapiegos, Pacai, Chodkevičiai, Goštautai, Tyzenhauzai, Tiškevičiai ir kt., kūrė ir dirbo dviejų aukštųjų mokyklų dėstytojai, istorikai, teisininkai, architektai, kalbininkai, taip pat spaustuvininkai, vaistininkai, knygininkai.

Kunigaikščių privilegijomis būdavo skiriami žemės sklypai vienuoliams, namų valdas įsigydavo paprasti vilniečiai. Jie statydinosi ir perstatinėjo namus, istorijos ir gyvenimo verpetuose juos prarasdavo, įsigydavo kiti... Gatvės formavosi ir tokios išliko iki mūsų dienų.


Dailininkas ir iliustracijų sudarytojas Romas Orantas.

Parašykite atsiliepimą apie "Vilniaus gatvių istorija. Šv. Jono, Dominikonų,Trakų gatvės (2-as leidimas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vilniaus gatvių istorija. Šv. Jono, Dominikonų,Trakų gatvės (2-as leidimas), kurią skaitytojams dovanoja Antanas Rimvydas Čaplinskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Antanas Rimvydas Čaplinskas su knyga Vilniaus gatvių istorija. Šv. Jono, Dominikonų,Trakų gatvės (2-as leidimas) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vilniaus gatvių istorija. Šv. Jono, Dominikonų,Trakų gatvės (2-as leidimas) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Antanas Rimvydas Čaplinskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vilniaus gatvių istorija. Šv. Jono, Dominikonų,Trakų gatvės (2-as leidimas) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Vilniaus gatvių istorija. Šv. Jono, Dominikonų,Trakų gatvės (2-as leidimas)" perkama kartu