0

A dream - sapnas ar vis dėlto svajonė? (CD)

Informacija

A dream - sapnas ar vis dėlto svajonė? (CD)

  • Leidėjas: Mokykla tau
  • Išleidimo metai: 2013
  • ISBN ar kodas: 9786099550619

Šiuo metu neparduodama

Knygos "A dream - sapnas ar vis dėlto svajonė? (CD)" aprašymas
Pagal knygelę, skirtą 4-9 metų vaikams, sukurtame CD pasakojama mažučio, ką tik iš kiaušinio išsiritusio krokodiliuko istorija.

Mažylis netikėtai atsiduria neįprastam sode, kuriame gyvena egzotiški gyvūnai, svajojantys apie gyvenimą džiunglėse. O sodas yra šalyje, kurioje visi kalba angliškai, taigi ir krokodiliukas, trokšdamas susikalbėti su sodo gyventojais, uoliai mokosi anglų kalbos – taip vaikai supažindinami su angliškais skaičių, spalvų, gyvūnų pavadinimais.

Skaityk, svajok ir mokykis anglų kalbos kartu su krokodiliuku!

Parašykite atsiliepimą apie "A dream - sapnas ar vis dėlto svajonė? (CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą A dream - sapnas ar vis dėlto svajonė? (CD), kurią skaitytojams dovanoja Salomėja Pečiulytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Salomėja Pečiulytė su knyga A dream - sapnas ar vis dėlto svajonė? (CD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga A dream - sapnas ar vis dėlto svajonė? (CD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Salomėja Pečiulytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą A dream - sapnas ar vis dėlto svajonė? (CD) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "A dream - sapnas ar vis dėlto svajonė? (CD)" perkama kartu