0

A. Vaičiulaitis. Novelės (Mokinio skaitiniai)

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

A. Vaičiulaitis. Novelės (Mokinio skaitiniai)

  • Leidėjas: Žaltvykslė
  • Išleidimo metai: 2005
  • Formatas: minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 95
  • ISBN ar kodas: 9986061067

Šiuo metu neparduodama

Knygos "A. Vaičiulaitis. Novelės (Mokinio skaitiniai)" aprašymas
Iš „Mokinio skaitinių“ serijos. Leidinyje publikuojamas pluoštas novelių iš A. Vaičiulaičio rinktinės „Tavo veido šviesa“.

Parašykite atsiliepimą apie "A. Vaičiulaitis. Novelės (Mokinio skaitiniai)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą A. Vaičiulaitis. Novelės (Mokinio skaitiniai), kurią skaitytojams dovanoja Antanas Vaičiulaitis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Antanas Vaičiulaitis su knyga A. Vaičiulaitis. Novelės (Mokinio skaitiniai) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga A. Vaičiulaitis. Novelės (Mokinio skaitiniai) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Antanas Vaičiulaitis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą A. Vaičiulaitis. Novelės (Mokinio skaitiniai) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "A. Vaičiulaitis. Novelės (Mokinio skaitiniai)" perkama kartu