0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

AB (IV) kraujo grupė. Valgių, gėrimų ir papildų sąrašas

1,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

AB (IV) kraujo grupė. Valgių, gėrimų ir papildų sąrašas


2021-08-31 1.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "AB (IV) kraujo grupė. Valgių, gėrimų ir papildų sąrašas" aprašymas

Kiekvienai kraujo grupei būdingos tam tikros medžiagų apykaitos ypatybės. Gera savijauta priklauso nuo to, ar mokate teisingai maitintis. Jeigu jūsų kraujo grupė AB, valgykite daug daržovių, bet vankite gyvulinio proteino.
Pasiimkite šią knygelę į parduotuvę, turgų, restoraną, į komandiruotę, sanatoriją, kelionę. Ji padės pasirinkti naudingą patiekalą. Netrukus priprasite prie savo kraujo grupei tinkamos mitybos, būsite sveiki ir laimingi.Parašykite atsiliepimą apie "AB (IV) kraujo grupė. Valgių, gėrimų ir papildų sąrašas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Sveikos mitybos knygos

Dr. Peter J. D'Adamo, Catherine Whitney parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą AB (IV) kraujo grupė. Valgių, gėrimų ir papildų sąrašas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos AB (IV) kraujo grupė. Valgių, gėrimų ir papildų sąrašas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos AB (IV) kraujo grupė. Valgių, gėrimų ir papildų sąrašas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą AB (IV) kraujo grupė. Valgių, gėrimų ir papildų sąrašas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Dr. Peter J. D'Adamo, Catherine Whitney tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "AB (IV) kraujo grupė. Valgių, gėrimų ir papildų sąrašas" perkama kartu