-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: 123KNYGA
Grožinė literatūra SUPERKAINA >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

ABC meno kūriniuose

Kaina: 3,59 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-05 Vida

Super knygelė! Ko gero, tėveliams dar įdomiau vartyti negu vaikams. Nors maniškiams tai patiko. Čia kitokie vaizdai, kitokios spalvos, ne kaip kompiuteryje, telefone - kur viskas ryšku ir jau atsibodę. Tai puiki mokomoji knygelė, kai norisi vaikui kažko kitokio.


2022-07-31 3.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "ABC meno kūriniuose" aprašymas

Ši knyga „ABC meno kūriniuose“– ne tik pradžiamokslis, kviečiantis pažinti abėcėlės raides ir lavinti rašymo bei piešimo įgūdžius. Tai – žingsnis į klasikinio meno pasaulį, kelionė po kultūros istoriją, enciklopedija, kurioje daiktai, gyvūnai, augalai atgyja juos sukūrusių didžių menininkų kūriniuose. Ir, žinoma, tai – žaidimas, kurio metu vaikai ieškos raides iliustruojančių paveikslėlių tam skirtuose puslapiuose, juos kirps ir klijuos greta pasirinktų raidžių.

Kūrybiška, originalu, žaisminga!

Užduočių knygelė „ABC meno kūriniuose“ kviečia naujai atrasti abėcėlę. Šįkart raidės iliustruojamos lietuvių ir užsienio autorių klasikinės tapybos kūriniais, sukurtais nuo 16 a. iki 20 a. vid. Vaikai ir tėveliai drauge ieškos lengvai atpažįstamų daiktų, gyvūnų, gamtos reiškinių, stebinančių meninės išraiškos, spalvų, linijų įvairove ir estetine kokybe. Vaikai lavinsis perskaitydami raides atitinkančius skiemenuotus žodžius, apvedžiodami raidžių formas ir papildydami puslapius savo piešiniais. Knygelės pabaigoje pateikiama daug meno kūrinių paveikslėlių, kuriuos galima iškirpti ir priklijuoti greta iliustruojamų raidžių. Sudarytojai tikisi, kad ši abėcėlė ne tik atvers duris į meno pasaulį, bet paskatins apsilankyti muziejuose ir kai kuriuos paveikslus surasti bei apžiūrėti gyvai.

Sudarant leidinį bendradarbiavo:

Lietuvos dailės muziejus
Nacionalinis M. K. Čiurlionio muziejus
Šiaulių „Aušros“ muziejus
Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmaiKiti taip pat domėjosi


2021-05-05

Super knygelė! Ko gero, tėveliams dar įdomiau vartyti negu vaikams. Nors maniškiams tai patiko. Čia kitokie vaizdai, kitokios spalvos, ne kaip kompiuteryje, telefone - kur viskas ryšku ir jau atsibodę. Tai puiki mokomoji knygelė, kai norisi vaikui kažko kitokio.

Parašykite atsiliepimą apie "ABC meno kūriniuose"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinės, informacinės knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "ABC meno kūriniuose", kurį pristato Lina Eitmantytė-Valužienė. Siūlome ne tik išsamų "ABC meno kūriniuose" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Lina Eitmantytė-Valužienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "ABC meno kūriniuose". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "ABC meno kūriniuose" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "ABC meno kūriniuose" perkama kartu