TŪKSTANČIAI KNYGŲ IKI 5€ >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Abėcėlė. Eilėraščiai ir užduotėlės

Kaina: 2,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-07-31 2.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Abėcėlė. Eilėraščiai ir užduotėlės" aprašymas

Ši knygelė "Abėcėlė. Eilėraščiai ir užduotėlės" pilna raidžių raidelių! Turbūt dar ne visas jas pažįsti. Bet kai perversi puslapius nuo pradžios iki pabaigos ir atliksi daug šaunių užduočių, tikrai pažinsi ir net išmoksi raideles jungti į skiemenis, o skiemenis – į žodžius.
Štai tada Tau ir prasivers vartai į stebuklų ir nuotykių kupiną knygų karalystę!

Pažindamas raides Tu galėsi be suaugusiųjų pagalbos naudotis kompiuteriu ir telefonu, sužinoti, kokį filmuką rodys per televiziją, ir kaip žaisti Tavo dar neišmėgintą žaidimą.

Kad mokytis būtų smagiau, Tau padės kiekvieną raidelę lydintys smagūs eilėraštukai ir nuotaikingi piešinėliai.


  • Autorius: Česlovas Navakauskas
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 64
  • Formatas: 22x30, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090129739

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Abėcėlė. Eilėraščiai ir užduotėlės"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinė, informacinė literatūra paaugliams, jaunimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Abėcėlė. Eilėraščiai ir užduotėlės", kurį pristato Česlovas Navakauskas. Siūlome ne tik išsamų "Abėcėlė. Eilėraščiai ir užduotėlės" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Česlovas Navakauskas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Abėcėlė. Eilėraščiai ir užduotėlės". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Abėcėlė. Eilėraščiai ir užduotėlės" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Abėcėlė. Eilėraščiai ir užduotėlės" perkama kartu