0

Abėcėlė. Prie vandens ir vandenyje

Informacija

Abėcėlė. Prie vandens ir vandenyje

  • Leidėjas: Paveiksliukas
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 16
  • ISBN ar kodas: 4779048370241

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Abėcėlė. Prie vandens ir vandenyje" aprašymas

Spalvindamas šios knygelės paveikslėlius ir klijuodamas lipdukus, mažylis ne tik pažins raideles, bet ir įsidėmės su vandeniu susijusius gyvūnėlius ir dalykus.

Parašykite atsiliepimą apie "Abėcėlė. Prie vandens ir vandenyje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lipdukų ir spalvinimo knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Abėcėlė. Prie vandens ir vandenyje, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Abėcėlė. Prie vandens ir vandenyje aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Abėcėlė. Prie vandens ir vandenyje. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Abėcėlė. Prie vandens ir vandenyje dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Abėcėlė. Prie vandens ir vandenyje" perkama kartu