0

Abipusiu sutikimu. (Ne)uždraustų santykių istorija

  • Nuolaida knygai -22%
Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 12,69 €*
Sutaupote: 2.70 € (22%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Abipusiu sutikimu. (Ne)uždraustų santykių istorija

  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • ISBN ar kodas: 9786094793660

2021-02-28 9.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Abipusiu sutikimu. (Ne)uždraustų santykių istorija" aprašymas

Šiandien Vanessa Springora yra vienos didžiausių prancūzų leidyklos vadovė. Tačiau tikrais atsiminimais paremtame romane „Abipusiu sutikimu“ ji pasirašo tiesiog V. V. – paauglė, ilgam pakliuvusi į gerokai vyresnio rašytojo G. pinkles. Manipuliacija, seksualinė prievarta, toksiški santykiai – temos, kurias nagrinėja šis daugialypis romanas.

Devintojo dešimtmečio pabaigoje paryžietė V. kovoja su gyvenimo tuštuma, kuri atsirado iš gyvenimo pradingus tėvui. Tą skylę ji bando užpildyti knygomis. Trylikametė netikėtai susipažįsta su gerai žinomu rašytoju G., dėl kurio reputacijos merginai reiktų bėgti kuo toliau. G. vieną po kito keičia jauno amžiaus įvairių lyčių meilužius, nesibodi seksualinio išnaudojimo ir visiškai neturi moralinių skrupulų. Tačiau V. dar to nežino ir beviltiškai įsimyli dėmesį parodžiusį patrauklų vyrą.

G. nesunkiai suvilioja V. – mergaitę, kuri visada jautėsi negraži. Penkiasdešimtmečio vyro charizma, žavūs komplimentai ir jau vos keturiolikos sulaukusi pagrindinė veikėja atsiduria jaunų meilužių medžiotojo guolyje. Tačiau netrukus žymaus rašytojo reputacija pasiekia ir V. ausis, o mergaitė nežmoniškai nusivilia sužinojusi, kad ji tėra dar vienas trofėjus grobuonies, dengiamo visos literatūros bendruomenės, kolekcijoje.

V. bando atsiplėšti, tačiau rašytojas taip lengvai nepaleidžia merginos, kankina ją laiškais, rašo apie jų istoriją ir kitaip morališkai terorizuoja. Galiausiai V. nusprendžia pagauti medžiotoją jo paties spąstais ir įkalinti knygoje. Taip, po daugybės metų, Vanessa Springora parašė romaną „Abipusiu sutikimu“, kuriame pasakoja apie savo romaną su Gabrieliu Matzneffu, apie kurio potraukį jaunoms mergaitėms žinojo visas literatūros pasaulis, tačiau nieko nedarė. Atvirkščiai, netgi manė, kad vaikams yra garbė, kad į juos teikėsi pažiūrėti pripažintas menininkas.

„Abipusiu sutikimu“ sukėlė skandalą Prancūzijoje. Autorės dingusiam tėvui mergaitė nerūpėjo, policija gavusi užuominų apie seksualinį išnaudojimą jo tinkamai netyrė, mokykla pro pirštus žiūrėjo į prastą lankomumą, o motina taip pat santykiams neteikė reikšmės. Gabrielis Matzneffas sužlugdė daug vaikų, be to, santykių istorijas aprašydavo savaip, atimdamas jų balsą. Už savo tekstus jis buvo vertinamas kaip drąsus ir talentingas rašytojas.

Rašytoja savo romane „Abipusiu sutikimu“ atskleidžia visuomenės skaudulius ir ištisą sistemą, apsaugojusią nusikaltėlius meno vardan. Autorė klausia, ar literatūra ir talentas viską pateisina?

Vanessa Springora (g. 1976 m) – prancūzų rašytoja, redaktorė ir režisierė. Moteris vadovauja leidyklai „Julliard“.

Iš prancūzų kalbos vertė Greta Štikelytė.

Trumpas aprašymas žada skaudžią, jaudinančią ir įtaigią istoriją. Kviečiame ją įsigyti internetu. Pirkti online siūlome ir kitų žanrų knygų, pasižyminčių intriguojančiais siužetais. Pasidairykite išpardavimų ar akcijų kategorijose ir tikrai rasite puikių leidinių pigiau. Geros kainos, įdomūs aprašymai, knygų ištraukos ir santraukos, puslapių skaičius ir skaitytojų apžvalgos tikrai padės nuspręsti, ką verta skaityti.

Parašykite atsiliepimą apie "Abipusiu sutikimu. (Ne)uždraustų santykių istorija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Tikros istorijos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Abipusiu sutikimu. (Ne)uždraustų santykių istorija, kurią skaitytojams dovanoja Vanessa Springora. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vanessa Springora su knyga Abipusiu sutikimu. (Ne)uždraustų santykių istorija jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Abipusiu sutikimu. (Ne)uždraustų santykių istorija patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vanessa Springora. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Abipusiu sutikimu. (Ne)uždraustų santykių istorija palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Abipusiu sutikimu. (Ne)uždraustų santykių istorija" perkama kartu