0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Abraomo vaikai. Žydų, krikščionių ir musulmonų bendruomenių apžvalga

  • Nuolaida knygai -71%
Kaina internetu: 2,99 €
Kaina knygyne: 10,29 €*
Sutaupote: 7.30 € (71%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Abraomo vaikai. Žydų, krikščionių ir musulmonų bendruomenių apžvalga


2021-06-30 2.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Abraomo vaikai. Žydų, krikščionių ir musulmonų bendruomenių apžvalga" aprašymas

Knyga "Abraomo vaikai" skirta žmonėms, norintiems praplėsti savo žinias apie skirtingas pasaulio konfesijas ir suvokti jų visumą. Kasdien vis labiau vienodėjančiame pasaulyje mirguliuojanti religinių bendruomenių mozaika, dažnai turtinga tūkstančio metų tradicijų, atkreipia giliai iškrikščionėjusių, tačiau ieškančių savo tapatybės Vakarų dėmesį.

Daugiau nei pusė pasaulio gyventojų šliejasi prie Abraomo dvasinio palikimo ir laiko jį savo tėvu. Pasklidusios po visą pasaulį bendruomenės kiekviena savaip išreiškia priklausomybę Abraomo šeimai ir ypatingu būdu skleidžia šimtmečius peržengiančią išmintį ir tikėjimą.


Knyga "Abraomo vaikai" pateikia abraomiškosios kilmės bendruomenių panoramą. Neapsistojama vien ties didžiosiomis monoteistinėmis religijomis (judaizmu, krikščionybe, islamu), žvilgsnis neaplenkia ir iš jų užgimusių bei trumpiau ar ilgiau žaliuojančių šakų. Kiekviena iš jų pristatoma su jas supančiu istoriniu kontekstu, pažvelgiama į bendruomenių vidinę struktūrą ir jų ypatumus, neužmirštama paminėti tarpusavio sąsajų.


Knygą "Abraomo vaikai" papildo genealoginis bendruomenių medis. Gili kiekvienos iš pateiktų bendruomenių analizė, pateikta paprastu ir visiems suprantamu stiliumi, padės geriau suprasti religinį pasaulio žemėlapį ir iš vieno kamieno kilusių religijų ryšį.


"Padarysiu tavo palikuonis tokius gausius, kaip dangaus žvaigždės ir pajūrio smiltys." (Pr 22, 17)


Iš prancūzų kalbos vertė Eduardas KlimenkaParašykite atsiliepimą apie "Abraomo vaikai. Žydų, krikščionių ir musulmonų bendruomenių apžvalga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos religijos

Joseph Longton parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Abraomo vaikai. Žydų, krikščionių ir musulmonų bendruomenių apžvalga, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Abraomo vaikai. Žydų, krikščionių ir musulmonų bendruomenių apžvalga aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Abraomo vaikai. Žydų, krikščionių ir musulmonų bendruomenių apžvalga už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Abraomo vaikai. Žydų, krikščionių ir musulmonų bendruomenių apžvalga? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Joseph Longton tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Abraomo vaikai. Žydų, krikščionių ir musulmonų bendruomenių apžvalga" perkama kartu