0

Ačiū, ne – aš alergiškas!

  • Nuolaida knygai -24%
Kaina Internetu: 13,99 €
Kaina Knygyne: 18,39 €*
Sutaupote: 4.40 € (24%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Ačiū, ne – aš alergiškas!

  • Leidėjas: Terra Publica
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 240
  • ISBN ar kodas: 9786094731440

2020-08-31 13.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Visuomenės sveikatos ugdymo ir gyvensenos medicinos specialistė Vaiva Lukošienė knygoje „Ačiū, ne – aš alergiškas!“ dalijasi alergiškos šeimos sukauptomis žiniomis bei realia patirtimi. Pati autorė, jos vyras bei vaikas nuolat kenčia nuo alergijų.

Vaivos Lukošienės sūnus alergiškas beveik visam tradiciniam maistui. Susidūrusi su tokiu iššūkiu autorė ieškojo būdų, kaip palengvinti jo būseną ir neleisti alergijai gadinti visos šeimos gyvenimo. Rašytoja ir pati patyrė didelių sveikatos problemų. Vienu metu bijodama, kad sūnus liks be tinkamos priežiūros, ji pradėjo užrašinėti patarimus vyrui. Vėliau iš asmeniškų kasdieninių pastabų gimė knyga „Ačiū, ne – aš alergiškas!“.

Vaiva Lukošienė dalinasi patarimais, kaip reikėtų elgtis susidūrus su itin sudėtinga situacija, profesionaliai pasakoja, kas yra alergija, kaip ji veikia. Alergija – žmogaus imuninės sistemos reakcija į paprastai pavojaus organizmui nekeliančias medžiagas. Jau ir vienas alergenas sukelia daug nepatogumų, tačiau kai žmogus alergiškas daugiau nei šimtui produktų – gyventi tampa labai sunku. Būtent ši knyga ir tiesia pagalbos ranką. Autorė teigia, kad leidinys „Ačiū, ne – aš alergiškas!“ neturėtų atstoti gydytojo, jis skirtas padėti atrasti atspirties tašką bei tolimesnio kelio gaires.

Autorė į knygą įtraukė daugiau nei šimtą alergiškiems žmonėms skirtų receptų. Visi jie yra nesudėtingi bei universalūs – pakeitus vos keletą ingredientų jie tiks visiems. Taip pat Vaiva Lukošienė dalijasi produktų sąrašais, kurie naudingi sergant įvairiomis ligomis, pvz, astma. Specialistė mini ir ko reikėtų vengti. Knygoje rasite naudingos informacijos, kuo pakeisti miltus, jei esate alergiški gliutenui ar kuo saldinti patiekalus. Maistu viskas neapsiriboja. Autorė pataria, kaip pasirinkti kosmetiką, tvarkyti namus ir kitaip palengvinti buitį.

Vaiva Lukošienė yra visuomenės sveikatos ugdymo ir gyvensenos medicinos specialistė. Autorė šią sritį studijuoti nusprendė suvokusi, kokie svarbūs sveikatai yra mūsų valgymo įpročiai bei supanti aplinka. Moteris įsteigė asociaciją „Alergijos klubas“, kuri padeda alergiškų vaikų tėvams. Specialistė nuolat gilina žinias seminaruose bei mokymuose, taip pat ir pati skaito pranešimus apie alergijų sukeliamas problemas bei galimus sprendimus pagerinant tokių žmonių, o ypač vaikų, gyvenimą bei integraciją.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu