TŪKSTANČIAI KNYGŲ IKI 5€ >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Administracinės teisės novelos Liber Amicorum Algimantui Urmonui

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina: 46,69 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-07-31 46.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Administracinės teisės novelos Liber Amicorum Algimantui Urmonui" aprašymas

Mokslininką padeda atpažinti dėmesį pritraukianti minties gelmė ir jos švytėjimas, kurio jėga aplink save suburia asmenybes, suteikia vilties gimti tam tikrai tradicijai, priverčia skaitytoją, atsitiktinai atvertusį tekstą, susimąstyti apie kitokią žmogaus paskirtį žemėje. Profesoriaus dr. Algimanto Urmono asmenybė Lietuvoje siejama su teisinės minties mokykla, kuri koncentruojasi į administracinės teisės ir proceso tyrimų lauką. Mykolo Romerio universitete ši teisinės minties mokykla, kurioje išaugo ištisa administracinės teisės mokslininkų karta, yra dažnai vadinama profesoriaus dr. Algimanto Urmono vardu.

Profesorius dr. Algimantas Urmonas neabejotinai visų pirma yra iškilus Lietuvos mokslininkas, kuris yra įrašytas į Mykolo Romerio universiteto istoriją. Profesorius dr. Algimantas Urmonas yra ne tik iškilus mokslininkas ir mokytojas, bet taip pat ir labai šiltas, atjaučiantis, sąžiningas, padorus ir nuostabus žmogus. Jis visada įkvepia savo jaunatviškumu, sveika gyvensena, entuziazmu ir optimizmu. Mums visiems neabejotinai yra didelė garbė būti šalia Profesoriaus ir mokytis iš jo išminties. Ši knyga išreiškia Profesoriaus kolegų nuoširdžią ir gilią pagarbą jo indėliui į Lietuvos administracinę teisę.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Mykolo Romerio universitetas
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 464
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094880292

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Administracinės teisės novelos Liber Amicorum Algimantui Urmonui"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Memuarai apie mokslą

pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Administracinės teisės novelos Liber Amicorum Algimantui Urmonui", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Administracinės teisės novelos Liber Amicorum Algimantui Urmonui" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Administracinės teisės novelos Liber Amicorum Algimantui Urmonui" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Administracinės teisės novelos Liber Amicorum Algimantui Urmonui"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Administracinės teisės novelos Liber Amicorum Algimantui Urmonui" perkama kartu