0

Pirkėjų atsiliepimai

Adobe Photoshop CS6 vaizdžiai

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2016-04-22 Svajonė

Sveiki, norėjau pasiteirauti, ar dar turėsite kada prekyboje šią knygą?

Ačiū


Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 8.29 SoldOut

Knygos "Adobe Photoshop CS6 vaizdžiai" aprašymas

Knyga skirta norintiems išmokti dirbti su „Photoshop CS6“ programa ir pritaikyti žinias kasdieniame gyvenime. Joje rasite per 100 pačių svarbiausių temų, įvairių patarimų ir gudrybių, kurie leis nuotraukas, paveikslėlius, iliustracijas, skrajutes tvarkyti greičiau ir veiksmingiau. Visos užduotys nuosekliai iliustruotos ir aprašytos, todėl jas tikrai pavyks atlikti net tiems, kurie neturi jokių įgūdžių. Pažengusieji programos naudotojai susipažins su paprastesniais ir efektyvesniais darbo būdais.


  • Autorius: Lynette Kent
  • Leidėjas: Smaltijos leidykla
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 280
  • Formatas: 17x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955707882

Kiti taip pat domėjosi


2016-04-22

Sveiki, norėjau pasiteirauti, ar dar turėsite kada prekyboje šią knygą?

Ačiū

2015-02-12

gera

Parašykite atsiliepimą apie "Adobe Photoshop CS6 vaizdžiai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie vaizdą, grafiką, animaciją

Lynette Kent pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Adobe Photoshop CS6 vaizdžiai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Adobe Photoshop CS6 vaizdžiai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Adobe Photoshop CS6 vaizdžiai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Adobe Photoshop CS6 vaizdžiai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Lynette Kent tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Adobe Photoshop CS6 vaizdžiai" perkama kartu