TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Adomas Galdikas. Lyrinės abstrukcijos erdvių link

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 54.9 SoldOut

Knygos "Adomas Galdikas. Lyrinės abstrukcijos erdvių link" aprašymas

Vilniaus Aukciono Biblioteka pasipildė monumentaliu, Adomo Galdiko (1893–1969) kūrybą apžvelgiančiu albumu – monografija, kuriai tekstą parašė prof. Antanas Andrijauskas.

Monografijoje "Adomas Galdikas. Lyrinės abstrukcijos erdvių link" aptariama vieno iškiliausių pirmos XX a. pusės lietuvių dailininkų, arsininkų Adomo Galdiko kūrybinė raida ir pagrindiniai stilistiniai jos bruožai.
Daug dėmesio skiriama jo santykiams su kitais amžininkais ir lietuvių liaudies meno tradicija, Vakarų Europoje patirtoms įtakoms. Nagrinėjami pagrindiniai dailininko kūrybinės evoliucijos tarpsniai Lietuvoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir JAV, išryškinami stilistiniai jų bruožai, meninės raiškos priemonių ypatumai.
Išsamiai aptariamos vėlyvajame laikotarpyje A. Galdiką veikusios Rytų Azijos spontaniškosios tapybos tradicijos ir jo kelias kuriant savitą abstrakčiojo ekspresionizmo versiją.

Albumas "Adomas Galdikas. Lyrinės abstrukcijos erdvių link" gausiai iliustruotas archyvinėmis nuotraukomis bei virš 300 A. Galdiko darbų reprodukcijomis, kurios atspindi tris pagrindinius jo kūrybos laikotarpius: Lietuvos, Europos ir JAV.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Adomas Galdikas. Lyrinės abstrukcijos erdvių link"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Adomas Galdikas. Lyrinės abstrukcijos erdvių link", Antanas Andrijauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Antanas Andrijauskas su knyga "Adomas Galdikas. Lyrinės abstrukcijos erdvių link" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Adomas Galdikas. Lyrinės abstrukcijos erdvių link" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Antanas Andrijauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Adomas Galdikas. Lyrinės abstrukcijos erdvių link" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Adomas Galdikas. Lyrinės abstrukcijos erdvių link" perkama kartu