0

Adomas ir Ieva

  • Nuolaida knygai -84%
Kaina internetu: 1,69 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 8.30 € (84%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Adomas ir Ieva

  • Leidėjas: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 172
  • ISBN ar kodas: 9789986398493

2020-09-30 1.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Adomas ir Ieva" aprašymas

Šveicarų rašytojas Charles’is Ferdinandas Ramuz [tarti: Ramiu] romaną „Adomas ir Ieva“ parašė kūrybinės brandos metais. Vaizduodamas paprastų žmonių gyvenimą, rašytojas perteikia universalias idėjas, remiasi Biblijos motyvais.

Pasiskaitęs apie Adomo ir Ievos išvarymą iš rojaus, Bolomėjus sumano atkurti rojaus sodą ir susigrąžinti mylimą moterį... Pasakodamas apie vienišą vyrą, rašytojas atskleidžia žmogaus bejėgiškumą prieš gamtą ir savo prigimtį.

Garsiausias XX a. šveicarų rašytojas, rašęs prancūzų kalba, C. F. Ramuz gimė Lozanoje (1878), mokėsi Lozanos universitete. 1903 išvyko į Paryžių, ten įsikūrė ir gyveno iki Pirmojo pasaulinio karo. Neretai trumpam laikui grįždamas namo, į Šveicariją. 1903 metais rašytojas išleido pirmąjį poezijos rinkinį. 1914 metais rašytojas grįžo į Šveicariją, gyveno uždarą gyvenimą ir bene visą laiką skyrė kūrybai. C. F. Ramuz mirė 1947 netoli savo gimtojo miesto Lozanos.
Jo kūrybos palikimas gausus ir įvairus: 22 romanai, keli apsakymų rinkiniai, esė knygos, poezija, autobiografiniai tekstai, dienoraštis, libretas Igorio Stravinskio spektakliui „Kareivio istorija“. Pagal rašytojo romanus pastatyta keliolika filmų. Garsaus rašytojo portretu yra puoštas 200 frankų Šveicarijos franko banknotas.

Ekspresyvų C. F. Ramuz stilių vertino didieji prancūzų rašytojai Paulis Claudelis, Ferdinandas Céline’as, André Gide’as.

Knygos „Adomas ir Ieva“ viršeliui panaudota prancūzų dailininko Henri Rousseau paveikslo „Ieva ir gyvatė“ reprodukcija.

Iš prancūzų kalbos vertė Diana Bučiūtė

Parašykite atsiliepimą apie "Adomas ir Ieva"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Adomas ir Ieva, kurią skaitytojams dovanoja Charles Ferdinand Ramuz. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Charles Ferdinand Ramuz su knyga Adomas ir Ieva jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Adomas ir Ieva patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Charles Ferdinand Ramuz. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Adomas ir Ieva palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Adomas ir Ieva" perkama kartu