0

Pirkėjų atsiliepimai

Advokatas: veiklos pagrindai ir problemos

4.5
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2012-11-23 Adv

Rimta knyga


Šiuo metu neparduodama

2022-06-30 7.99 SoldOut

Knygos "Advokatas: veiklos pagrindai ir problemos" aprašymas

Autorius supažindina skaitytoją su principinės svarbos klausimais, kuriuos turėtų išmanyti kiekvienas teisininkas, siekiantis atitikti advokato išsilavinimo standartą.

Leidinyje nesistengiama nuodugniai išnagrinėti visų Lietuvos Respublikos advokatūros įstatymo straipsnių, reglamentuojančių advokatūros ir advokato veiklą. Daugiausiai dėmesio skiriama probleminiams advokatūros ir advokato veiklos klausimams, tokiems kaip advokato nepriklausomumo principas, jo reikšmė ir pavojai, kylantys nuosekliai šį principą įgyvendinant, taip pat atidžiau pažvelgta į advokato išsilavinimo ir kvalifikacijos tobulinimo klausimus.
Monografijoje autorius nagrinėja įdomiausius advokatūros (ir Lietuvos advokatūros) istorijos aspektus, analizuoja tam tikrus advokatų veiklos raiškos būdus. Didelis šio darbo privalumas yra ne tik profesionalus advokatų praktinės veiklos problematikos pristatymas, bet ir kompleksinė problemų nagrinėjimo forma – nacionalinių ir tarptautinių teisės aktų nuostatos, teorinės taikymo diskusijos ir, žinoma, advokato darbo praktika.
Manome, kad ši knyga bus įdomi ir pradedantiems savo veiklą jauniesiems advokatams, ir mokslo darbuotojams, ir visiems, kurie domisi advokato veikla.

  • Autorius: Romualdas Drakšas
  • Leidėjas: Justitia
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 416
  • Formatas: 15x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955616757

Kiti taip pat domėjosi


2020-10-01

"Pozityviu to fakto pavyzdžiu galėtų būti 2009 m. sausį profesinių sąjungų organizuota visuotinė protesto akcija, kuri virto riaušėmis. Advokatų iniciatyva nemokamai ginti sulaikytus asmenis <...> buvo siekiama demokratiško ir teisingo teismo proceso." Kas gali būti pozityvaus ginant chuliganus (ir dar nemokamai!), daužusius Seimo langus?

2012-11-23

Rimta knyga

Parašykite atsiliepimą apie "Advokatas: veiklos pagrindai ir problemos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Advokatas: veiklos pagrindai ir problemos", Romualdas Drakšas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Romualdas Drakšas su knyga "Advokatas: veiklos pagrindai ir problemos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Advokatas: veiklos pagrindai ir problemos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Romualdas Drakšas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Advokatas: veiklos pagrindai ir problemos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Advokatas: veiklos pagrindai ir problemos" perkama kartu