0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Afirmacijų kortelės „Aš esu. Aš galiu. Aš leidžiu sau“

Kaina internetu: 17,79 €
Kaina knygyne: 20,99 €*
Sutaupote: 3.20 € (16%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-01-31 17.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Afirmacijų kortelės „Aš esu. Aš galiu. Aš leidžiu sau“" aprašymas

Šioje dėžutėje rasite knygelę ir 44 korteles su autoriniais piešiniais ir afirmacijomis. Afirmacija - tai pozityvus teiginys, kartojamas norint įtakoti pasąmonę. Juk sakoma: mintis kuria žodį, žodis - veiksmą, veiksmas - charakterį, o charakteris - likimą.

Mūsų kūnas kiekvieną mūsų mintį išgyvena čia ir dabar, išskiria atitinkamus hormonus, tad galvodami apie praeities negandas arba besibaimindami dėl ateities, priverčiame savo kūną išgyventi stresą šiuo metu. Jeigu tai taip stipriai mus veikia fiziškai, galime sąmoningai išgyventi meilę, gausą, laimę, ramybę jau dabar. Kai mintis virsta emocija, pajaučiame tai savo kūne. Leiskime savo kūnui tai patirti.

Rekomendacija: dienos pradžioje intuityviai išsitraukite vieną kortelę. Perskaitykite, įsižiūrėkite į paveikslėlį, pajauskite, kokią emociją jums tai kelia, išgyvenkite šį teiginį sakant jį garsiai, taip, lyg tai jau yra jūsų gyvenime. Pasidėkite kortelę jums dažnai matomoje vietoje ir kartokite sau šį teiginį tiek kartų, kiek tai yra malonu.

Šios kortelės yra skirtos moterims ieškančioms savęs ir ieškančioms šviesos savyje.Parašykite atsiliepimą apie "Afirmacijų kortelės „Aš esu. Aš galiu. Aš leidžiu sau“"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Būrimo kortos ir burtų, magijos knygos

Lina Skinderienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Afirmacijų kortelės „Aš esu. Aš galiu. Aš leidžiu sau“", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Afirmacijų kortelės „Aš esu. Aš galiu. Aš leidžiu sau“" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Afirmacijų kortelės „Aš esu. Aš galiu. Aš leidžiu sau“" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Afirmacijų kortelės „Aš esu. Aš galiu. Aš leidžiu sau“"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Lina Skinderienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Afirmacijų kortelės „Aš esu. Aš galiu. Aš leidžiu sau“" perkama kartu