0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Agrarinė teisė

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Agrarinė teisė


Šiuo metu neparduodama

2021-07-31 19.95 SoldOut
Knygos "Agrarinė teisė" aprašymas

Knygos tikslai lėmė jos turinio sudėtį ir joje naudojamus tyrimo metodus. Dominuojantis lyginamasis tyrimo metodas buvo derinamas su analitiniu, grindžiant tai istorinio, loginio ir sisteminio metodų sinteze. Siekta trijų pagrindinių lyginamosios teisės tyrimo tikslų: praktinio naudingumo teisininkų ir kaimo bendruomenėms; kultūrinės plėtros - sudaryti prielaidas geriau pažinti ir įvertinti nacionalinės teisės sistemą; mokslinės raidos - pabandyti pagrįsti ir išvystyti nacionalinės teisės sistemos plėtros ir tobulinimo galimybes.
Autorius viliasi, kad ši knyga galėtų būti naudinga pirmiausia tiems, kurie dirbdami valstybės institucijose formuoja bei vykdo agrarinę politiką, reglamentuoja kaimo plėtros ir šios unikalios veiklos bei gyvensenos teisinius pagrindus.Parašykite atsiliepimą apie "Agrarinė teisė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Agrarinė teisė, kurią skaitytojams dovanoja Eimantas Grakauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Eimantas Grakauskas su knyga Agrarinė teisė jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Agrarinė teisė patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Eimantas Grakauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Agrarinė teisė palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Agrarinė teisė" perkama kartu