0

Agresyvaus tėvų elgesio su savo vaikais prevencijos prielaidos

Informacija

Agresyvaus tėvų elgesio su savo vaikais prevencijos prielaidos

  • Leidėjas: Mykolo Romerio universitetas
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 184
  • ISBN ar kodas: 9789955195252

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Agresyvaus tėvų elgesio su savo vaikais prevencijos prielaidos" aprašymas

Knygoje "Agresyvaus tėvų elgesio su savo vaikais prevencijos prielaidos" agresyvus tėvų elgesys su savo vaikais nagrinėjamas kaip kompleksinė problema, kurios sprendimo galimybių paieška reikalauja sisteminio tarpdalykinio požiūrio į reiškinį.


Darbe pateikiamos trijų grupių agresyvaus tėvų elgesio su savo vaikais prevencijos prielaidos: teisinės, edukacinės ir psichosocialinės. Teisinės prevencijos prielaidos apima tėvų ir vaiko santykių raišką vaiko teisių įgyvendinimo požiūriu, vaiko viktimiškumo charakteristikas, vaiko teisinio statuso įgyvendinimo galimybes. Edukacinės prevencijos prielaidos siejamos su tėvo ir vaiko sąveika, kaip esmine ugdomąjį santykį atspindinčia kategorija, grindžiama sąveikos narių lygybe, abipuse pagarba ir orumo pripažinimu. Psichosocialinės prevencijos prielaidos apima vaiko įgalinimo, grindžiamo pozityvaus santykio su savimi ir aplinka kūrimu, galimybes.

Parašykite atsiliepimą apie "Agresyvaus tėvų elgesio su savo vaikais prevencijos prielaidos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Psichologijos, psichiatrijos knygos

Brigita Kairienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Agresyvaus tėvų elgesio su savo vaikais prevencijos prielaidos, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Agresyvaus tėvų elgesio su savo vaikais prevencijos prielaidos aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Agresyvaus tėvų elgesio su savo vaikais prevencijos prielaidos už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Agresyvaus tėvų elgesio su savo vaikais prevencijos prielaidos? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Brigita Kairienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Agresyvaus tėvų elgesio su savo vaikais prevencijos prielaidos" perkama kartu