⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Agus ir monstriukai 1. Atkeliauja ponas Butinukas!

Kaina: 7,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 7.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Agus ir monstriukai 1. Atkeliauja ponas Butinukas!" aprašymas

Labas, mano vardas Agus. Tu dar nežinai, bet netrukus mes tapsime gerais draugais. Leiskis kartu su manimi ir mano naujais bičiuliais – geraisiais knygų monstriukais – į nepamirštamus nuotykius!

Iš pirmo žvilgsnio Agus – paprastas berniukas. Jis nemėgsta tvarkytis, yra išdykęs ir vis pamiršta, kas užduota namų darbams. Tačiau netikėtai susipažinus su knygų monstriuku Butinuku, jo gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis. Ir kas galėtų pagalvoti, kad vakarais Agus savo noru skaitys vaikų literatūros klasiką ir ja mėgausis?
Nepamirštamuose nuotykiuose atsiskleidžia geriausios berniuko savybės – jautrumas, draugiškumas, empatija, smalsumas ir noras padėti kitiems.

Ši nuotaikinga, komikso stiliumi parašyta knygų serija jau pavergė 15 šalių skaitytojų širdis, ir jie nekantraudami laukia naujų Agaus ir monstriukų nuotykių.

Jūsų rankose pirmoji serijos knyga "Agus ir monstriukai. Atkeliauja ponas Butinukas!". Ji skatina pamilti klasikinę literatūrą, perteikia teigiamus elgesio modelius, ugdo humoro jausmą ir atradimo džiaugsmą.

Vertė Laura Stašaitytė


Antroji knyga "Agus ir monstriukai. Išgelbėkime restoraną!"Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Agus ir monstriukai 1. Atkeliauja ponas Butinukas!"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Agus ir monstriukai 1. Atkeliauja ponas Butinukas!", kurį pristato Jaume Copons, Liliana Fortuny. Siūlome ne tik išsamų "Agus ir monstriukai 1. Atkeliauja ponas Butinukas!" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Jaume Copons, Liliana Fortuny. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Agus ir monstriukai 1. Atkeliauja ponas Butinukas!". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Agus ir monstriukai 1. Atkeliauja ponas Butinukas!" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Agus ir monstriukai 1. Atkeliauja ponas Butinukas!" perkama kartu