0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kaina internetu: 0,79 €
Kaina knygyne: 1,99 €*
Sutaupote: 1.20 € (61%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-08-31 0.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Agutė" aprašymas

Knygelėje pasakojama apie močiutės gyvenimą kaime. Vaikučiai supažindinami kokie gyvuliai, augalai, paukščiai auga kaime. Sutinka močiutės Agutės anūkus Saulių, Juliuką ,Tomuką, Raselę ir dailininką brolį Leonardą.Parašykite atsiliepimą apie "Agutė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Agutė, kurį parašė Birutė Tiknevičiūtė. Siūlome ne tik išsamų Agutė aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Birutė Tiknevičiūtė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Agutė. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Agutė dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Agutė" perkama kartu