0

Aisčių dvasinės tapatybės beieškant, antra knyga. Ekspedicijos į Samotrakę (Graikija) medžiaga (su CD)

  • Nuolaida knygai -23%
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 16,69 €
Kaina knygyne: 21,59 €*
Sutaupote: 4.90 € (23%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Aisčių dvasinės tapatybės beieškant, antra knyga. Ekspedicijos į Samotrakę (Graikija) medžiaga (su CD)

  • Leidėjas: Idealistų būstinė
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • ISBN ar kodas: 9786099579931

2021-01-31 16.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Aisčių dvasinės tapatybės beieškant, antra knyga. Ekspedicijos į Samotrakę (Graikija) medžiaga (su CD)" aprašymas
"Aisčių dvasinės tapatybės beieškant, antra knyga. Ekspedicijos į Samotrakę (Graikija) medžiaga (su CD)" - antrosios (2017 m.) ekspedicijos į Samotrakės salą Graikijoje medžiaga.

Joje pateikiami tyrimų rezultatai, gauti siekiant rasti galimų aisčių pėdsakų. Atliekant tyrimus derinti protas ir intuicija, taikyti empiriniai ir intuityvieji tyrimo metodai. šis kolektyvinis keturiolikos žmonių darbas šiek tiek praskleidžia protėvių istoriją dengiančią praeities skraistę.

Parašykite atsiliepimą apie "Aisčių dvasinės tapatybės beieškant, antra knyga. Ekspedicijos į Samotrakę (Graikija) medžiaga (su CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Astrologija ir ezoterika

parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Aisčių dvasinės tapatybės beieškant, antra knyga. Ekspedicijos į Samotrakę (Graikija) medžiaga (su CD), kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Aisčių dvasinės tapatybės beieškant, antra knyga. Ekspedicijos į Samotrakę (Graikija) medžiaga (su CD) aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Aisčių dvasinės tapatybės beieškant, antra knyga. Ekspedicijos į Samotrakę (Graikija) medžiaga (su CD) už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Aisčių dvasinės tapatybės beieškant, antra knyga. Ekspedicijos į Samotrakę (Graikija) medžiaga (su CD)? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Aisčių dvasinės tapatybės beieškant, antra knyga. Ekspedicijos į Samotrakę (Graikija) medžiaga (su CD)" perkama kartu