0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Aisčių pasaka

Kaina internetu: 9,29 €
Kaina knygyne: 10,79 €*
Sutaupote: 1.50 € (14%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-01-31 9.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Aisčių pasaka" aprašymas

Dvidešimt septintąja savo knyga „Aisčių pasaka. Nuo Rambyno žvelgiant” Lietuvos Vyriausybės kultūros ir meno premijos laureatas Bernardas Aleknavičius (2012 m.) tęsia fotoapybraižos žanro kūrinius.

Patriotizmo vedamas aktyvus žurnalisto, kraštotyrininko, fotografo darbas per pusę amžiaus leido sukaupti didelius kūrybos aruodus. Daugiausia juose – gimtosios Novužės ir Mažosios Lietuvos vaizdų, kilnių žmonių portretų.
Germanizacijos, rusifikacijos, rudojo ir raudonojo tvano graužti ir niokoti žmonės sugebėjo išsaugoti savąją lietuvišką prigimtį, nors daugeliui jų tai kainavo net gyvybę. Daugumos autoriaus garbinamų herojų jau nebėra šioje žemėje, tačiau jie paliko pavyzdžių, panašių į pasakas, nemariųjų aisčių pasakas.Parašykite atsiliepimą apie "Aisčių pasaka"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos memuarų knygos

Bernardas Aleknavičius pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Aisčių pasaka", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Aisčių pasaka" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Aisčių pasaka" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Aisčių pasaka"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Bernardas Aleknavičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Aisčių pasaka" perkama kartu