BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Aiškiaregė

4.2
(5 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 9,39 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-01-13 Jurga

Įtraukianti, kitokia. Visai kitas pasaulis. Paėmus į rankas norisi sužinoti, kas toliau.


2022-09-30 9.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Aiškiaregė" aprašymas

"Aiškiaregė" - tai romanas apie ypatingų gebėjimų turinčią moterį − Aiškiaregę, kuri savo kabinete priima žmones ir padeda jiems įveikti itin sudėtingus iššūkius. Knyga atvers įdomų Aiškiaregės pasaulį, sužinosite, kas vyksta jos kabinete, kokią pagalbą priima čia apsilankantys klientai ir kaip gaunamos ateitį nušviečiančios žinutės. Panirsite į gilų jausmų pasaulį, kuomet svarbiausios ir stipriausios žmogiškosios vertybės meilė ir atjauta tampa kelrode žvaigžde kasdieniuose pasirinkimuose. Romanas „Aiškiaregė“ palies jautriausias jūsų Sielos stygas, nes tai istorija apie augančią ir visa apimančią Meilę. Apie širdies šauksmą ir bandymus tam šauksmui atsispirti, apie išskirtinius žmogaus gebėjimus, kurie ne visada neša vien džiaugsmą, bet gali tapti ir sunkia našta.

Aiškiaregė susiduria ir pati išgyvena pasirinkimo dilemą, kai širdis kalba apie jausmus ir artimą Sielą, o meilė bei atjauta visiems kitiems skatina galvoti ir rūpintis ne savimi, bet kitais. Kaip padėti pagalbos prašančiam žmogui, painiame gyvenimo voratinklyje įstrigusiam keliautojui, nesukeliant atsikartojančių ir pavojingų įvykių grandinės? Aiškiaregės darbų pasekmės supurto jos pačios gyvenimą, sukeldamos mirtinos grėsmės situaciją. Kas padės Aiškiaregei išlikti...?

Knygos "Aiškiaregė" autorė Elė Soul − Eglė Gleščinskienė − rašytoja, gydovė ir dvasinė mokytoja, pasižyminti intuityviais gebėjimais. Su skaitytojais autorė dalijasi savo patirtimi ir dvasinio pasaulio įžvalgomis, skatina išmokti geriau jausti ir suprasti ne tik patį save, bet ir subtilius iš aplinkos gaunamus signalus, moko regėti žmogaus Sielą ir dovanoti pasauliui Meilę.

Šioje knygoje "Aiškiaregė" rasite ir unikalių žinių apie žmogaus galias, pagalbą nešančias energijas bei subtiliojo pasaulio jėgas. „Verčiau supraskime, kas vyksta, nei bėkime nuo savo intuityviosios dalies, savo Sielos troškimų bei Misijos, dėl kurios ir esame šiame gyvenime...“ − teigia autorė ir savo pasirinkimuose vadovaujasi būtent šiuo principu.


  • Autorius: Elė Soul
  • Leidėjas: Ramduva
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 252
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098248029

Kiti taip pat domėjosi


2021-11-04

Man nepatiko

2020-01-13

Įtraukianti, kitokia. Visai kitas pasaulis. Paėmus į rankas norisi sužinoti, kas toliau.

2020-01-06

Knyga labai patiko. Įtraukė nuo pirmo puslapio. Autorė vaizdžiai viską aprašo, atrodo, kad tai kas vyksta ištiies yra tikra. Aiškiaregės pasaulis visai kitoks nei įsivaizdavau. Norėčiau tęsinio...

2019-11-16

Nuostabi, įtraukianti ir intriguojanti knyga nuo pat pirmo puslapio.
Vaizdinga išraiškinga kalba paneria tave į virpantį knygos puslapių sūkurį...
Knygoje vaizduojama nuostabi, pilna spalvų kelionė per gyvenimą, per kiekvieną dieną iškylančias situacijas.
Vaizduojamas gydovo ir kartu paprasto žmogaus tame pačiame asmenyje kontaktas tiek su gydomais žmonėmis, pasitinkančiais neeiliniais iššūkiais, tiek žvilgsnis į savo paties pačias slapčiausias gelmes, stebuklas į tą patį momentą sugebėti pažvelgti kito žmogaus akimis, stebuklas ir drąsa išbandyti savo ribas - išbandyti daugiau, nei manai, kad gali – tarsi vaikščiotum bauginančia riba tarp būties ir nebūties. Tarsi viskas būtų tik žaidimas. Žaidimas patirti gyvenimo stebuklą...

2019-11-14

Super knyga! Romanas ir kartu dar labai įdomių žinių įdėta. Man tikrai patiko, perskaičiau, o istorija vis dar sukasi galvoje. Noriu tęsinio. Yra apie ką pamąstyti. Labai rekomenduoju kitiems.

Parašykite atsiliepimą apie "Aiškiaregė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Aiškiaregė", Elė Soul. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Elė Soul su knyga "Aiškiaregė" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Aiškiaregė" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Elė Soul. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Aiškiaregė" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Aiškiaregė" perkama kartu