0
Kaina internetu: 35,39 €
Kaina knygyne: 38,99 €*
Sutaupote: 3.60 € (10%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Aiškinamasis aprangos terminų žodynas

  • Leidėjas: KTU leidykla Technologija
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 21x30, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 604
  • ISBN ar kodas: 9786090210420

2020-10-31 35.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Aiškinamasis aprangos terminų žodynas" aprašymas

Knyga "Aiškinamasis aprangos terminų žodynas" yra pirmasis tokios apimties penkiakalbis aiškinamasis verčiamasis aprangos terminų žodynas, apimantis tik dalį labai plačios, įvairiapusiškos, daug sinonimų turinčios ir iki galo nesusistemintos šis srities terminijos.
Žodyne pateikiama daugiau nei 6000 lietuviškų terminų su jų atitikmenimis anglų, vokiečių, prancūzų ir rusų kalbomis.

Leidinys "Aiškinamasis aprangos terminų žodynas" bus naudingas tvarkant, norminant ir plėtojant su apranga susijusius terminus, kurių dauguma yra svarbūs ne tik aprangotyros specialistams, gamybininkams, mokslininkams, dėstytojams bei studentams, specialiosios literatūros kūrėjams, redaktoriams, bet ir plačiajai visuomenei.

Parašykite atsiliepimą apie "Aiškinamasis aprangos terminų žodynas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Apranga. Siuvimas. Mezgimas

Stanislovas Algimantas Ratautas, Eugenija Strazdienė, Ada Gulbinienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Aiškinamasis aprangos terminų žodynas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Aiškinamasis aprangos terminų žodynas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Aiškinamasis aprangos terminų žodynas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Aiškinamasis aprangos terminų žodynas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Stanislovas Algimantas Ratautas, Eugenija Strazdienė, Ada Gulbinienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Aiškinamasis aprangos terminų žodynas" perkama kartu