Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Aiškinamasis imunologijos ir alergologijos terminų žodynas

2022-10-31 5.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Aiškinamasis imunologijos ir alergologijos terminų žodynas" aprašymas

"Aiškinamajame imunologijos ir alergologijos terminų žodyne" pateikta apie 700 svarbiausių imunologijos ir alergologijos terminų su anglų kalbos atitikmenimis.


Žodynas susideda iš dviejų pagrindinių dalių – lietuviškosios aiškinamosios dalies ir dalykinės rodyklės, kurią sudaro abėcėlinis tų pačių terminų anglų-lietuvių kalbų žodynas. Visi aiškinamosios dalies lietuviški terminai sukirčiuoti. Šalia kiekvieno termino pateiktas trumpas paaiškinimas, atskleidžiantis termino esmę, ir retkarčiais – vartojami sinonimai.

Kai kurių terminų reikšmė ir vartojimas gali būti platesni, tačiau žodyno terminų aiškinamojoje dalyje pateikta tik informacija, susijusi su imunologija ar alergologija. Su imunologija susiję terminai vartojami apibrėžiant imunitetą, imuninės sistemos sudedamąsias dalis, imuninius procesus, su imuniteto sutrikimais susijusias ligas.



Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Aiškinamasis imunologijos ir alergologijos terminų žodynas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos medicinos knygos

Aurelija Žvirblienė, Rūta Dubakienė, Sud. Vytas Antanas Tamošiūnas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Aiškinamasis imunologijos ir alergologijos terminų žodynas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Aiškinamasis imunologijos ir alergologijos terminų žodynas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Aiškinamasis imunologijos ir alergologijos terminų žodynas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Aiškinamasis imunologijos ir alergologijos terminų žodynas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aurelija Žvirblienė, Rūta Dubakienė, Sud. Vytas Antanas Tamošiūnas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Aiškinamasis imunologijos ir alergologijos terminų žodynas" perkama kartu