0

Aiškinamasis projektų valdymo terminų žodynas

  • Nuolaida knygai -73%
Kaina internetu: 6,89 €
Kaina knygyne: 24,99 €*
Sutaupote: 18.10 € (73%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Aiškinamasis projektų valdymo terminų žodynas

  • Leidėjas: Mokslo ir enciklopedijų leidybos centras
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 17x24, minkšti viiršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 168
  • ISBN ar kodas: 9785420017708

2021-01-31 6.89 InStock
Į krepšelį
Knygos "Aiškinamasis projektų valdymo terminų žodynas" aprašymas
"Aiškinamajame anglų-lietuvių kalbų projektų valdymo terminų žodyne" surinkti ne tik projektų, bet ir programų bei portfelių valdymo ir vadovavimo terminai iš trijų svarbiausių projektų valdymo standartų - IPMA ICB, PMI PMBOK ir PRINCE2 bei naujausių projektų valdymo mokslo šaltinių.
Tinkamiausias lietuviškas terminas parinktas vadovaujantis bendraisiais terminologijos principais ir norminimo kriterijais, laikantis Valstybinės lietuvių kalbos komisijos nutarimų ir rekomendacijų.Terminų apibrėžtys sudarytos pagal sistemų teorijos principus, remiantis lietuvių kalba publikuotais vadybos standartais, aukštųjų mokyklų vadovėliais ir projektų valdymo žinynais.

"Šis žodynas - ilgai lauktas leidinys. Dešimtmečius buvęs tik patrauklus vadybos metodas, projektų valdymas pagaliau visuotinai įsitvirtino kaip labiausiai į ateitį orientuotas organizacijų veiklos valdymo būdas. Parengdamas žodyną autorius žengė kitą nuoseklų projektų valdymo suvokimo ir jo metodų taikymo žingsnį, kuriuo projektų valdymas taps plačiau prieinamas ir leis vis daugiau organizacijų skinti jo naudos vaisius. Jspūdį daro ir šio leidinio autoritetingumą liudija ne tik terminų vertimas ir apibrėžtys, bet ir plati aprėptis, todėl žodynas turėtų būti parankinė knyga visiems, kurie vadovauja, valdo ar vykdo projektus Lietuvoje ar su Lietuva."
Dr. Ralfas Mulleris, Norvegijos Bl verslo mokyklos projektų vadybos profesorius

"This is a long-awaited publication. After decades of increasing attractiveness, project management has established itself globally as one of the most future-oriented ways of managing work in organizations. In this publication, Professor Vytautas Buda has taken the next logical step in advancing the understanding and use of project management. His work provides a dictionary of terms that makes project management accessible to a much wider audience and allows more and more organizations to reap the benefits of project management. The translations and explanations are impressive as well as the sheer scope of terms that make up this authoritative publication. A must read for everyone involved in the work, management and governance of projects in or with Lithuania."
Dr. RalfMuller, Professor of Project Management, Bl Norwegian Business School, Norway

Parašykite atsiliepimą apie "Aiškinamasis projektų valdymo terminų žodynas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Aiškinamasis projektų valdymo terminų žodynas, kurią skaitytojams dovanoja Vytautas Būda. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vytautas Būda su knyga Aiškinamasis projektų valdymo terminų žodynas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Aiškinamasis projektų valdymo terminų žodynas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytautas Būda. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Aiškinamasis projektų valdymo terminų žodynas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Aiškinamasis projektų valdymo terminų žodynas" perkama kartu