0

Aistė Smilgevičiūtė & Skylė - Povandeninės Kronikos (Gyvo garso koncertas) (DVD)

  • Nuolaida knygai -62%
4.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 3,39 €
Kaina knygyne: 8,75 €*
Sutaupote: 5.36 € (62%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2009-12-07 Gintaras

garso kokybės tikėjausi tikrai geresnės nei 192Kbps :-). O koncertas patiko!

Informacija

Aistė Smilgevičiūtė & Skylė - Povandeninės Kronikos (Gyvo garso koncertas) (DVD)

  • Leidėjas: Via Artis
  • Išleidimo metai: 2007
  • Formatas: DVD
  • ISBN ar kodas: 4770571875159

2020-10-31 3.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Aistė Smilgevičiūtė & Skylė - Povandeninės Kronikos (Gyvo garso koncertas) (DVD)" aprašymas

POVANDENINĖSE KRONIKOSE skambančios dainos – nuo „kadaise“ iki „šiandien“ įvykusių istorijų mozaika, kurių bendras vaediklis yra vanduo – švaros, paslapties, paralelinių erdvių simbolis. Kronikos kalba apie šias dienas, o laiko gelmėse pragaišę, baltiški ir antikiniai įvaizdžiai išneria, kad padėtų apie tai papasakoto. Aistė Smilgevičiūtė – viena išskirtiniausio balso Lietuvos atlikėjų. Su daina “Strazdas” viena pirmųjų pristatė Lietuvą Eurovizijos dainų konkurse. Šalia įprastos muzikinės veiklos kūrė vaidmenis muzikiniuose – teatriniuose projektuose, iš roko operos “Jūratė ir Kastytis” žinoma kaip Jūratės vaidmens atlikėja Grupė SKYLĖ* – kūrybinis sambūris susikūręs Vilniuje 1991 – aisias Lietuvos istorinio lūžio metu. Dar ištakose suformuluoti pagrindinai principai - alternatyvios muzikinės ir poetinės minties, paremtos filosofija, mitologija ir istorija, sklaida - nepakito iki šių dienų. Grupės kūrybiniame bagaže jau 12 albumų, tarp kurių muzika aplinkos teatro „Miraklis“ reginiams – spektakliams.
Vaidina: Aistė Smilgevičiūtė, Rokas Radzevičius, Mantvydas Kodis, Kęstutis Drazdauskas
Trukmė: 75
Įgarsinimo kalbos: lietuvių
Titravimo kalbos: anglų

2009-12-07

garso kokybės tikėjausi tikrai geresnės nei 192Kbps :-). O koncertas patiko!

Parašykite atsiliepimą apie "Aistė Smilgevičiūtė & Skylė - Povandeninės Kronikos (Gyvo garso koncertas) (DVD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Aistė Smilgevičiūtė & Skylė - Povandeninės Kronikos (Gyvo garso koncertas) (DVD), kurią skaitytojams dovanoja Kristina Kunčinaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Kristina Kunčinaitė su knyga Aistė Smilgevičiūtė & Skylė - Povandeninės Kronikos (Gyvo garso koncertas) (DVD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Aistė Smilgevičiūtė & Skylė - Povandeninės Kronikos (Gyvo garso koncertas) (DVD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kristina Kunčinaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Aistė Smilgevičiūtė & Skylė - Povandeninės Kronikos (Gyvo garso koncertas) (DVD) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Aistė Smilgevičiūtė & Skylė - Povandeninės Kronikos (Gyvo garso koncertas) (DVD)" perkama kartu