0

Aistros

  • Nuolaida knygai -80%
Kaina internetu: 1,39 €
Kaina knygyne: 6,89 €*
Sutaupote: 5.50 € (80%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Aistros

  • Leidėjas: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 13x17, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 136
  • ISBN ar kodas: 9789986397939

2021-01-31 1.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Aistros" aprašymas
"Aistros" - tai originalios sandaros aforizmų knyga. Frazėmis iš laiškų draugui kartu sukuriamas jo paveikslas.

Aloyzas Tendzegolskis žinomas kaip aforizmų ir humoreskų autorius, Varėnos laikraščio „Merkio kraštas“ vyriausiasis redaktorius, yra pelnęs prizų už žurnalistiką. Jis gimė 1945 m. Kasiulkų kaime Raseinių rajone. Baigė lituanistikos studijas Vilniaus universitete, mokytojavo, nuo 1972 m. darbuojasi Varėnos rajono spaudoje. Kaip redaktorius nesigaili leidinio erdvių literatūrai ir kultūrai apskritai.

A. Tendzegolskio kūrybos spausdinta humoro ir satyros rinkinyje „Velnio tuzinas“ (1977), aforizmų rinkiniuose „Mintys minta mintimis“ (1983), „Buities priebutyje“ (1989). Yra išleidęs humoro knygas „Jausmų sutramdymas“ (1980), „Absurdo sapnai“ (2005), „Paskaityk suaugusiems“ (2006), „Humoreskos be politikos“ (2007), „Absurdo eilėraščiai“ (2007). Taip pat aforizmų knygą „Tūkstantis ir viena mintis“ (2006) bei eiliuotą romaną „Kančios, arba Mykolas ieško tiesos“ (2009). Apie jo kūrybą palankiai atsiliepė žinomi rašytojai – Vytautė Žilinskaitė, Vytautas Petkevičius, kiti. „Lietuvių literatūros enciklopedijoje“ sakoma, kad A. Tendzegolskio aforistikai būdingas žmonių santykių ir tikrovės paradoksiškas vertinimas.

Šios aforizmų knygos "Aistros" skaitytojai netruks suvokti jos išskirtinumą. Veiksmo partnerio laiškai draugui kartu kuria to draugo gyvenimo paveikslą. Panašiai, kaip tai daroma, tarkim, romane. Galima net įsivaizduoti pasakotojo ir veikėjo santykius bei pastarojo biografiją: nuo mąslaus ir jausmingo jaunuolio iki aukšto pareigūno, žlugdomo tų „aukštumų“. Trys knygos skyriai perteikia tokią veiksmo tėkmę.
Mintys, sutelktos į šią knygą, gali būti skaitomos ir kaip atskiros sentencijos – jų čia 550, ir kaip tam tikro siužeto dalyvės. Visgi geriausiai – ir vienaip, ir kitaip, kartu.

Parašykite atsiliepimą apie "Aistros"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Aistros, kurią skaitytojams dovanoja Aloyzas Tendzegolskis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Aloyzas Tendzegolskis su knyga Aistros jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Aistros patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aloyzas Tendzegolskis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Aistros palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Aistros" perkama kartu