0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ajerų kisielius, arba varnos, varvekliai, varanai ir varlės

Kaina internetu: 7,99 €
Kaina knygyne: 9,29 €*
Sutaupote: 1.30 € (14%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-10-31 7.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Ajerų kisielius, arba varnos, varvekliai, varanai ir varlės" aprašymas

Ši knyga „Ajerų kisielius arba varnos, varvekliai, varanai ir varlės“ – tai intriguojanti staigmena peozijos gerbėjams! Joje nerasite tradicinių rimuotų ketureilių, kurie paprastai rašomi vaikams. Čia žodžiai žaismingai liejasi tai džiazo, tai repo ritmu.

Poeto Dainiaus GIntalo sukurtame pasaulyje gyvena įdomūs personažai: varnos, varvekliai, varanai ir varlės. Juos visus vienija ne tik primasis skiemuo var, bet ir siekis suprasti vieniems kitus susikalbėti. Pagaliau susidraugauti jiems padeda ajerų kisielius.


  • Autorius: Dainius Gintalas
  • Leidėjas: Žalias kalnas
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 56
  • Formatas: 20x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099596495

Parašykite atsiliepimą apie "Ajerų kisielius, arba varnos, varvekliai, varanai ir varlės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eilėraščių knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Ajerų kisielius, arba varnos, varvekliai, varanai ir varlės", kurį parašė Dainius Gintalas. Siūlome ne tik išsamų "Ajerų kisielius, arba varnos, varvekliai, varanai ir varlės" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Dainius Gintalas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Ajerų kisielius, arba varnos, varvekliai, varanai ir varlės". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Ajerų kisielius, arba varnos, varvekliai, varanai ir varlės" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Ajerų kisielius, arba varnos, varvekliai, varanai ir varlės" perkama kartu