TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Ajurveda grožiui. Išmintis, paslaptys, patarimai, receptai

Kaina: 13,19 €
Kaina su kodu: 9,23 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-12-31 13.188 InStock
Į krepšelį

Knygos "Ajurveda grožiui. Išmintis, paslaptys, patarimai, receptai" aprašymas

Knygoje „Ajurveda grožiui. Išmintis, paslaptys, patarimai, receptai“ atskleidžiama, kaip paprastai ir nekenkiant sveikatai puoselėti bei palaikyti natūralų grožį. Leidinyje, pabrėžiant tris grožio aspektus – fizinį, protinį ir dvasinį, supažindinama su stresą neutralizuojančiu, jaunatviškumą ir grožį puoselėjančiu dienos režimu, kurio laikantis, net ir nenaudojant kosmetikos, galima išlikti optimaliai sveikiems ir gražiems. Siūloma individualiai kūno sandarai tinkama mityba ir gyvensena, aprašytos ajurvedinės grožio procedūros, kurias galima atlikti ir namų sąlygomis, kūno priežiūros patarimai, taip pat grožio problemų, susijusių su individualia kūno sandara, sprendimai ir geros emocinės būsenos bei dvasinio grožio siekimo būdai. Iliustruotoje knygoje „Ajurveda grožiui. Išmintis, paslaptys, patarimai, receptai“ rasite gausybę grožio puoselėjimo ir valgių receptų, išsamų vaistinių augalų žodynėlį.

Tai naujas, ajurveda pagrįstas požiūris į grožį – puikus vadovas puoselėjant visapusišką grožį ir sveikatą.

Daktaras Partapas Chauhanas (Čauhanas) iš Indijos yra vienas iš nedaugelio ajurvedos specialistų, studijavusių ir praktikuojančių ne tik akademinį, bet ir autentiškąjį senovės ajurvedos medicinos mokslą. 2004 m. Indijos prezidentas suteikė daktarui P. Chauhanui geriausio ajurvedos gydytojo titulą, o prieš metus Indijos vyriausybė apdovanojo už ajurvedos nuopelnus šaliai. Dr. P. Chauhanas daug metų skaito šviečiamąsias paskaitas televizijoje, o vienoje programoje jis kalba kiekvieną dieną.

Lietuvoje dr. P. Chauhamas lankosi jau dešimti metai. 2006 m. kartu su ajurvedos propaguotojais Lina Lukošiene ir Aurelijum Piešinu jis įsteigė viešąją įstaigą „Ajurvedos Akadenija", kuri skleidžia autentišką ajurvedos mokslą apie gyvenimą ir sveikatą. Daktaro Partapo charizmatiškumas ir vidinė ramybė gydomai veikia tiek tuos, kurie klausosi, tiek tuos, kurie skaito jo knygas.


  • Autorius: Dr. Partap Chauhan
  • Leidėjas: Mintis
  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 312
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099520643

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Ajurveda grožiui. Išmintis, paslaptys, patarimai, receptai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos moterims

Dr. Partap Chauhan pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Ajurveda grožiui. Išmintis, paslaptys, patarimai, receptai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Ajurveda grožiui. Išmintis, paslaptys, patarimai, receptai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Ajurveda grožiui. Išmintis, paslaptys, patarimai, receptai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Ajurveda grožiui. Išmintis, paslaptys, patarimai, receptai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Dr. Partap Chauhan tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Ajurveda grožiui. Išmintis, paslaptys, patarimai, receptai" perkama kartu