0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ajurveda praktikoje. Gyvenimas sezonų ritmu: mityba ir kasdienė veikla, II dalis. Žiema

1.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 2,49 €
Kaina knygyne: 2,79 €*
Sutaupote: 0.30 € (11%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-01-12 Aušra


2022-01-31 2.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Ajurveda praktikoje. Gyvenimas sezonų ritmu: mityba ir kasdienė veikla, II dalis. Žiema" aprašymas

Gera sveikata ir pilnatvės jausmas – tai harmoningas kūno, proto ir sielos ryšys su išorine aplinka. Visata gyvena biologiniais ritmais, juos jaučia ir mūsų kūnas.
Dienos ir sezonų režimo svarba minima klasikiniuose Ajurvedos tekstuose. Gamtos ciklai – jos siunčiamos žinutės sveikatai palaikyti, kad atkurtume jėgas, jaustumėmės gyvybingi, turėtume laiko dvasiniam tobulėjimui ir būtume laimingi.
Senoliai žinojo, kaip rūpestingai Gamta prižiūri ir suteikia mums gyvybiškai būtino maisto, pritaiko jį kiekvienam sezonui, kad pamaitintų kiekvieną gyvybiškai svarbią ląstelę. O stiprindama kūną, Motina Gamta atgaivina mumyse ir protėvių perduotas meilės bei harmonijos žinias, natūralią žmogiškąją išmintį.

Šioje knygelėje rasite žinių apie:

• žinių apie tai, kas keičiasi gamtoje žiemą ir kokie pokyčiai tuo metu vyksta žmogaus organizme, kaip reikėtų juo pasirūpinti, kad jaustumėmės sveiki ir žvalūs;
• patarimų apie tinkamus ir netinkamus produktus žiemai;
• platesnius aprašymus apie įvarius miltus ir medų;
• keletą lengvų, žiemos sezonui tinkamų receptų.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Shri Prakash Dham
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099572024

2020-01-12

Parašykite atsiliepimą apie "Ajurveda praktikoje. Gyvenimas sezonų ritmu: mityba ir kasdienė veikla, II dalis. Žiema"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos knygos apie sveikatą

pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Ajurveda praktikoje. Gyvenimas sezonų ritmu: mityba ir kasdienė veikla, II dalis. Žiema", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Ajurveda praktikoje. Gyvenimas sezonų ritmu: mityba ir kasdienė veikla, II dalis. Žiema" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Ajurveda praktikoje. Gyvenimas sezonų ritmu: mityba ir kasdienė veikla, II dalis. Žiema" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Ajurveda praktikoje. Gyvenimas sezonų ritmu: mityba ir kasdienė veikla, II dalis. Žiema"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Ajurveda praktikoje. Gyvenimas sezonų ritmu: mityba ir kasdienė veikla, II dalis. Žiema" perkama kartu