⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Akademiko Tado Ivanausko fenomenas, 1 ir 2 knyga

Kaina: 149,00 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-03-15 Paukštukas

Daug anksčiau neskaitytos informacijos


2023-09-30 149 InStock
Į krepšelį

Knygos "Akademiko Tado Ivanausko fenomenas, 1 ir 2 knyga" aprašymas

Monografija skiriama akademiko, profesoriaus Tado Ivanausko gimimo 140 metų jubiliejui ir Lietuvos universiteto įkūrimo 100-mečiui paminėti.

Monografiją sudaro dvi knygos: 14 dalių, 76 skyriai ir šeši baigiamieji skyreliai. Tai vientisas kūrinys, sukomponuotas pagal tam tikrą struktūrą, kurioje visos dalys ir skyriai tarpusavyje susiję ir leidžia suprasti daugelį prof. Tado Ivanausko pasirinkimų, jo gyvenimą ir kelio posūkius, darbų kryptis, siekį dirbti Lietuvai ir Lietuvos žmonėms, tam kilniam tikslui atiduodant visas savo jėgas ir laiką.

Akademiko Tado Ivanausko fenomenas. 1 knyga: Gyvenimas ir veikla

Monografijos pirmoji knyga prasideda skyriais, kuriuose aptariamas akademiko Tado Ivanausko ir jo šeimos gyventas istorinis laikmetis, jo gyvenimo ir veiklos aplinka. Po to aptariama šeimos protėvių genealogija, Tėvų ir Lebiodkos dvaro aplinka, formavusi Tado asmenybę, jo vaikystė, broliai ir sesuo, šeimos tapatybės klausimai, Tado šeimos aprašymas, santuokos, jo sūnų Jurgio ir Algio prisiminimai bei biografija. Toliau pereinama prie Tado Ivanausko mokslų vidurinėje mokykloje, Sankt Peterburgo ir Sorbonos universitetuose. Po universitetų baigimo aprašyti darbai Sankt Peterburge, sugrįžimas į Lietuvą, kur kartu su bendražygiais kuriamos naujos įstaigos, universitetas, Lietuvos mokslų akademija, mokslo institucijos, daugybė nevyriausybinių organizacijų. Pateikiu jo mokinių prisiminimus apie profesorių, kaip įvairių mokslo šakų pradininką, vadovą, dalyvį, Mokytoją ir Žmogų, jo vadovautas mokslines ekspedicijas. Aptariamas jo tarptautinis bendradarbiavimas ir ryšiai.

Akademiko Tado Ivanausko fenomenas. 2 knyga: publikacijos, citavimas, veiklos atspindžiai ir atminties įamžinimas

Antrosios monografijos knygos 10–14 dalyse pristatomi T. Ivanausko publikuoti darbai, jo monografijų, knygų ir leidinių bei straipsnių aprašymas bei įvertinimas, Lietuvos archyvuose saugoma medžiaga. Toliau pasakojama apie atmintį visuomenėje: rastos publikacijos apie T. Ivanausko darbus, mokslinę, organizacinę ir visuomeninę veiklą, jo išskirtinę asmenybę, veiklos daugiaplaniškumą bei nuopelnus Lietuvai; publikuotų darbų citavimas: mokslinėse monografijose, enciklopedijose, žodynuose, žinynuose, kitose knygose ir leidiniuose, moksliniuose straipsniuose ir universitetų baigiamuosiuose darbuose, literatūroje, spaudoje, radijuje, televizijoje, filmuose, menininkų darbuose; paminėjimai, filmai apie profesoriaus, akademiko Tado Ivanausko gyvenimą, mokslinę bei visuomeninę veiklą, nuopelnus švietimui, biologijos ir agronomijos mokslams, aplinkosaugai, rašytojo talentą, apdovanojimai ir atminimo įamžinimas (1918–2021).

Paskutinės monografijos dalys – nuotraukų albumas ir dokumentai, kuriuose pateiktos reikšmingiausios Tado Ivanausko gyvenimo akimirkos ir jo daugiaplanė veikla.Kiti taip pat domėjosi


2022-03-15

Daug anksčiau neskaitytos informacijos

2022-03-10

Pagal kainą turėtų būti paauksuota.

Parašykite atsiliepimą apie "Akademiko Tado Ivanausko fenomenas, 1 ir 2 knyga"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Memuarai apie mokslą

Mečislovas Žalakevičius pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Akademiko Tado Ivanausko fenomenas, 1 ir 2 knyga", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Akademiko Tado Ivanausko fenomenas, 1 ir 2 knyga" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Akademiko Tado Ivanausko fenomenas, 1 ir 2 knyga" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Akademiko Tado Ivanausko fenomenas, 1 ir 2 knyga"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Mečislovas Žalakevičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Akademiko Tado Ivanausko fenomenas, 1 ir 2 knyga" perkama kartu