0

Akimirka prieš laimę

  • Nuolaida knygai -75%
5.0
(1 įvertinimai)
Internetu: 3,89 €
Knygyne: 14,99 €*
Sutaupote: 11.10 € (75%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
2018-01-02 Lina

Labai patiko pati knyga ir siužetas beskaitant nuriedėjo kelios ašaros:( bet pabaiga laiminga ir kažkaip privertė džiaugtis veikėjų laime :))

Informacija

Akimirka prieš laimę

  • Leidėjas: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 328
  • ISBN ar kodas: 9789986399667

2020-07-31 3.89 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Romane "Akimirka prieš laimę" pinasi dramatiškiausios žmonių savybės.

Žiuli seniai nebetiki pasakomis. Maisto prekių parduotuvėje kasininke dirbanti mergina viena augina sūnų Lulu – jis jai lyg saulės spindulėlis niūrioje kasdienybėje. Tačiau vieną dieną likimas ištiesia jai pagalbos ranką. Geraširdis vyras, sujaudintas moters ašarų ir sunkaus gyvenimo istorijos, pakviečia ją su mažyliu prie jūros. Žiuli tokiu dosnumu nepasitiki, bet dėl Lulu, dėl jūros ir smėlio pilių išdrįsta paimti jai ištiestą ranką. Gal pagaliau ir Žiuli pajus laimės skonį? Bet ji nė neįtaria, kokie išbandymai jos laukia.

„Akimirka prieš laimę“ – viena tų pernelyg retai pasitaikančių knygų, kurią vos užvertę norime atsiversti ir vėl, nes skaityti ją tiesiog gera. Šiame romane talentingai supinamos pačios dramatiškiausios žmonių savybės, kantrybė, humoras, švelnumas. Kiekvienas kūrinio puslapis alsuoja emocijomis, verčia ir verkti, ir juoktis, ir susitaikyti su gyvenimo iššūkiais.

Agnes Ledig – viena labiausiai plačiojo Prancūzijos skaitytojų rato mėgstamų rašytojų. Jos romanai nuolatos patenka į perkamiausių knygų sąrašus. Autorė lyginama su tokiomis rašytojomis kaip Anna Gavalda ir Jojo Moyes. Ji pradėjo kurti ypač skausmingomis aplinkybėmis – vienam iš sūnų susirgus leukemija ir neturint vilties pasveikti. Jam rašytoja sakosi esanti dėkinga už drąsą kurti ir gyventi. Lietuviškai išleistas A. Ledig romanas „Eik su juo“ jau spėjo pakerėti lietuvių skaitytojus.

Iš prancūzų kalbos vertė Marija Bogušytė

2018-01-02

Labai patiko pati knyga ir siužetas beskaitant nuriedėjo kelios ašaros:( bet pabaiga laiminga ir kažkaip privertė džiaugtis veikėjų laime :))

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu