0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Akių ligos (CD)

  • Nuolaida knygai -24%
Kaina internetu: 10,99 €
Kaina knygyne: 14,39 €*
Sutaupote: 3.40 € (24%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Akių ligos (CD)


2021-04-30 10.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Akių ligos (CD)" aprašymas

Prieš jūsų akis pirmasis Lietuvoje praktinis elektroninis vadovas, skirtas akių ligoms pažinti. Šis vadovas "Akių ligos" – ilgo istorinio proceso rezultatas.
1992 m. gegužės 22 d. Vilniaus miesto VšĮ Antakalnio poliklinikos Akių ligų skyriuje ambulatoriškai atlikta pirmoji kataraktos operacija ir implantuotas dirbtinis lęšiukas. 2000 m. Sveikatos apsaugos ministerijos draudimo tarybos sprendimu, teisės aktais buvo nustatyti kataraktos operacijos atlikimo reikalavimai ir ji buvo įkainota kaip procedūra. 2003 m. buvo įkurta akių ligų klinika – UAB Lirema, kurios investicijos leido sukurti akių ligų diagnostikos ir chirurginio gydymo techninę ir materialinę bazę. 2010 m. UAB Lirema tapo Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto šeimos gydytojų rezidentų ruošimo baze. Dabartinės instrumentinės apžiūros galimybės suteikia medicinos studentams rezidentams daugiau galimybių susipažinti su akių ligomis, diagnostika, gydymu ir patologiniais akių dugno pokyčiais. Studentai gali atlikti akių dugno nuotraukas, jas įvertinti ir naudotis vaizdine mokomąja medžiaga.
Šis elektroninis akių ligų vadovas "Akių ligos" – mokomoji ir praktinė priemonė, skirta medicinos studentams, šeimos gydytojams rezidentams, oftalmologams ir visiems, kurie domisi oftalmologija ir akių pokyčiais.
Būsime labai dėkingi už visas pastabas, patarimus ir įžvalgas.
Gydytoja oftalmologė Lilija Socevičienė
Klinikos vadovė
UAB „Lirema“, akių ligų klinikaParašykite atsiliepimą apie "Akių ligos (CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Akių ligos (CD), kurią skaitytojams dovanoja Sud. Lilija Socevičienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Lilija Socevičienė su knyga Akių ligos (CD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Akių ligos (CD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Lilija Socevičienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Akių ligos (CD) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Akių ligos (CD)" perkama kartu