-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: JONINES2022
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS - naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Aklas spėjimas (knyga su defektais)

Kaina: 6,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-06-30 6.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Aklas spėjimas (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Norvegų rašytojas Jornas Lieras Horstas jau apdovanotas beveik visomis Skandinavijos šalių premijomis už detektyvinę literatūrą. Kadaise pats dirbęs vyresniuoju tyrėju Larviko mieste pietryčių Norvegijoje, jis turėtas žinias ir įgūdžius naudoja kurdamas romanų seriją apie detektyvą Viljamą Vistingą. Romano „Aklas spėjimas“ pasakojimas dėliojamas po įvykių, aprašytų knygoje „Urvinis žmogus“, kai detektyvo dukra Lina, pradėjusi žurnalistinį tyrimą, per plauką išvengia mirties.

Naujame serijos romane ‚Aklas spėjimas“ Vistingas nagrinėja prapuolusio taksi vairuotojo bylą, kuri staiga pasisuka netikėta linkme ir tyrimas susijungia su žmogžudyste, padaryta už poros šimtų kilometrų. Nors įtariamasis buvo areštuotas nedelsiant po nusikaltimo ir negali turėti jokių sąsajų su įvykiais Larvike, detektyvas Vistingas yra įsitikinęs, kad žmogus apkaltintas neteisingai ir tvirtina, kad tuoj bus padarytos teisingumo klaidos abejuose tyrimuose.

Kol kas jo įsitikinimas paremtas tik spėlionėmis ir jam tenka aiškintis, kaip vienišos mamos Sofijos Lund, persikėlusios gyventi į savo senelio namą, radinys - seifas su šokiruojančiais įkalčiais – susijęs su jo seniai tiriama byla. O galiausiai, kai tyrimo sūkuryje neplanuotai atsiduria nėščia jo dukra Lina, viskas dar kartą apsiverčia aukštyn kojomis. Tai nebe tik policijos tyrimas, tai – asmeninė detektyvo kova.

Jørn Lier Horst (Jornas Lieras Hoštas, g. 1970) – vienas svarbiausių ir populiariausių šiuolaikinių Norvegijos kriminalinių romanų autorių. Daugybę metų dirbo vyriausiuoju inspektoriumi, savo unikalią patirtį pasitelkia romanuose. Rašytojas apdovanotas gausybe literatūros premijų: „Riverton“, „Stiklinio rakto“ ir prestižine „The Martin Beck“ premija, kurią skiria Švedijos detektyvų rašytojų akademija. Pagal romanų apie inspektorių Vistingą 2019 metais sukurtas dešimties epizodų serialas.

„Buvęs Norvegijos policininkas Horstas, dabar rašantis policinius detektyvus su stipria intriga, gilumu ir žmogiškumu rungiasi dėl geriausiojo vardo Skandinavijoje“.
The Sunday Times Crime Book Club

„Liero Horsto knygos visuomet yra puikus policinio procedūrinio detektyvo ir žmogiškųjų charakterių studijos mišinys, suteikiantis jam svarbią vietą Skandinavijos kriminalinėje literatūroje“.
Crime Pieces

„Puikiai papasakota, įtraukianti ir velniškai gera detektyvinė istorija, kuriai nereikia naudoti perdėto veiksmo, kad išlaikytų skaitytojų dėmesį“.
Grab This Book


  • Autorius: Jorn Lier Horst
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 328
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094792632-BR
  • Vertėjas: Justė Nepaitė
  • Iš kokios kalbos versta: norvegų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Aklas spėjimas (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skandinavų detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Aklas spėjimas (knyga su defektais)", Jorn Lier Horst. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Jorn Lier Horst su knyga "Aklas spėjimas (knyga su defektais)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Aklas spėjimas (knyga su defektais)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jorn Lier Horst. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Aklas spėjimas (knyga su defektais)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Aklas spėjimas (knyga su defektais)" perkama kartu