0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Akmens kalba. Skomanto kronikos

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 2,49 €
Kaina knygyne: 2,89 €*
Sutaupote: 0.40 € (14%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-10-27 Skaitytojas


2021-10-31 2.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Akmens kalba. Skomanto kronikos" aprašymas

Įpusėjo neramus XIII a. Po tėvo žūties Saulės mūšyje rikis Uvis jau kelerius metus valdo Ventės pilį. Regis, prie visko spėjo įprasti: nesibaigiančių kovų su kryžiuočiais, artimų ir tolimų žygių ir kitų nesibaigiančių rūpesčių.

Bet jis tikrai nesitikėjo, kad, paslaptingomis aplinkybėmis žuvus uošvių šeimai, jam liks Kretingos pilis. Be to, atsirado dar vienas pretendentas į palikimą – Uvio žmonos giminaitis kuršių rikis. Anot jo, pilis jam priklauso pagal tolimo jų protėvio vikingo Sveno Raudonveidžio valią.

Tačiau Kretingos kriviai kalba kitaip, tvirtindami, kad vikingo testamentas iškaltas alkos akmenyje. Tiesa, niekas nemoka jo perskaityti, todėl nežinia, kokia iš tikrųjų buvo vikingo valia.

Tėra vienas būdas išsiaiškini – plaukti į kitą Baltijos pusę, žuvėdų žemes ir ieškoti mokančio perskaityti runas.

Bet, regis, kažkas labai nenori, kad Uvis sugrįžtų iš pavojingos kelionės.


"Skomanto kronikos" – unikalus, jau du dešimtmečius Lietuvoje vykdomas leidybinis projektas. Per šį laiką išleista apie dvidešimt jaunimui skirtų istorinių apysakų, vaizduojančių žemaičių rikio Žybarto, jo žmonos Medeinos ir jų vaikų Uvio, Daubaro, Einiaus, Jundos ir Gundos nuotykius XIII a. Lietuvoje ir aplinkinėse žemėse.

Šios knygos įtrauktos į vidurinės mokyklos programas kaip pagalbinės priemonės mokantis istorijos.

 


  • Autorius: Skomantas
  • Leidėjas: Bonus animus
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 148
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955754015

2020-10-27

Parašykite atsiliepimą apie "Akmens kalba. Skomanto kronikos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai lietuvių autorių romanai paaugliams, jaunimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Akmens kalba. Skomanto kronikos", kurį parašė Skomantas. Siūlome ne tik išsamų "Akmens kalba. Skomanto kronikos" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Skomantas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Akmens kalba. Skomanto kronikos". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Akmens kalba. Skomanto kronikos" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Akmens kalba. Skomanto kronikos" perkama kartu