0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Akmenų byla

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 6.26 SoldOut

Knygos "Akmenų byla" aprašymas

Sakmė "Akmenų byla" - mėginimas atkreipti dėmesį į Viliaus Orvydo gyvenimo apoteozę, jo sielos gelmę.


Parašykite atsiliepimą apie "Akmenų byla"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Akmenų byla", kurią skaitytojams dovanoja Vytautas Mizeras (sakmė), Vytautas Suslavičius (fotografijos). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vytautas Mizeras (sakmė), Vytautas Suslavičius (fotografijos) su knyga "Akmenų byla" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Akmenų byla" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytautas Mizeras (sakmė), Vytautas Suslavičius (fotografijos). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Akmenų byla" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Akmenų byla" perkama kartu