⭐⭐⭐ KIBERNETINIS PIRMADIENIS! Tūkstančiai knygų PIGIAU! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą, IV tomas (knyga su defektais)

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-11-30 24.99 SoldOut

Knygos "Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą, IV tomas (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

"Mineralų temai šiame gyvenime paskyriau daugiau kaip dvidešimt sąmoningų metų. Temos, atėjusios dirbant su mineralais, aiškiai rodo faktą, kad mineralai padeda žmogui rasti savo Paskirtį, žingsnis po žingsnio apvalo jį nuo tai Paskirčiai nereikalingų psichinių ir mentalinių apnašų ir taip veda į ją.
IV tomas - tai paskutinioji mano knyga mineralų tema. Jame pateikiami išsamūs dabarčiai svarbiausių mineralų aprašai su praktikomis, rekomendacijomis, astrologine informacija.
Tegul toliau į šią temą gilinasi tie, kuriems mineralai tapo arba taps jų gyvenimo dalimi, o ne vien galimybe pragyventi.
Šis tomas ypač naudingas visiems Dvasios ieškotojams ir, žinoma, rimtiems mineralų terapeutams, psichoterapeutams, psichologams, astropsichologams, astrologams, astromineralogams, taip pat natūraliosios ir akademinės medicinos specialistams bei visiems, kas domisi mineralais ir natūraliais sveikatinimo metodais."

Audronė Ilgevičienė

"Jūsų rankose esanti Audronės Ilgevičienės knyga yra nuostabiai išsamus, užbaigtas ir daugeliu aspektų unikalus mokslo apie gydymą akmenimis vadovas, visiškai nusipelnantis pavadinimo „Akmenų knyga" ir jį pateisinantis. Ši knyga yra tikra dovana visiems, rimtai studijuojantiems akmenų gydomąjį, psichologinį ir dvasinį poveikį."
Michaelis Giengeris, Tarptautinės akmenų gydomųjų savybių tyrimo organizacijos (Steinheilkunde) įkūrėjas

Ši knyga "Akmenų knyga, arba žingnis į platesnį suvokimą, IV tomas" - tai paskutinioji A. Ilgevičienės knyga mineralų tema. Joje pateikiami kai kurių iki šiol neaptartų ir jau minėtų, bet dabar giliau išnagrinėtų mineralų aprašai, daug unikalios ir dar niekur nepublikuotos autorės medžiagos apie mineralų savybes ir poveikį, cheminės ir planetinės mineralų formulės. Knygą praturtina retesnių praktikų su mineralais pavyzdžiai ir komentarai, astrologinė informacija bei išsamūs paaiškinimai ir nuotraukos.

Knyga "Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą, IV tomas" ypač naudinga visiems Dvasios ieškotojams ir, žinoma, mineralų terapeutams, psichoterapeutams, psichologams, astropsichologams, astrologams, astromineralogams, taip pat natūraliosios ir akademinės medicinos specialistams bei visiems, kas domisi mineralais ir natūraliais sveikatinimo metodais.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą, IV tomas (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie akmenis, kristalus

Audronė Ilgevičienė - Astrėja pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą, IV tomas (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą, IV tomas (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą, IV tomas (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą, IV tomas (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Audronė Ilgevičienė - Astrėja tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą, IV tomas (knyga su defektais)" perkama kartu