0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Akmenų knyga, arba žingnis į platesnį suvokimą, IV tomas

Kaina internetu: 49,99 €
Kaina knygyne: 55,59 €*
Sutaupote: 5.60 € (11%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Akmenų knyga, arba žingnis į platesnį suvokimą, IV tomas


2021-06-30 49.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Akmenų knyga, arba žingnis į platesnį suvokimą, IV tomas" aprašymas
"Mineralų temai šiame gyvenime paskyriau daugiau kaip dvidešimt sąmoningų metų. Temos, atėjusios dirbant su mineralais, aiškiai rodo faktą, kad mineralai padeda žmogui rasti savo Paskirtį, žingsnis po žingsnio apvalo jį nuo tai Paskirčiai nereikalingų psichinių ir mentalinių apnašų ir taip veda į ją.

IV tomas - tai paskutinioji mano knyga mineralų tema. Jame pateikiami išsamūs dabarčiai svarbiausių mineralų aprašai su praktikomis, rekomendacijomis, astrologine informacija.

Tegul toliau į šią temą gilinasi tie, kuriems mineralai tapo arba taps jų gyvenimo dalimi, o ne vien galimybe pragyventi.

Šis tomas ypač naudingas visiems Dvasios ieškotojams ir, žinoma, rimtiems mineralų terapeutams, psichoterapeutams, psichologams, astropsichologams, astrologams, astromineralogams, taip pat natūraliosios ir akademinės medicinos specialistams bei visiems, kas domisi mineralais ir natūraliais sveikatinimo metodais."


Audronė Ilgevičienė


"Jūsų rankose esanti Audronės Ilgevičienės knyga yra nuostabiai išsamus, užbaigtas ir daugeliu aspektų unikalus mokslo apie gydymą akmenimis vadovas, visiškai nusipelnantis pavadinimo „Akmenų knyga" ir jį pateisinantis. Ši knyga yra tikra dovana visiems, rimtai studijuojantiems akmenų gydomąjį, psichologinį ir dvasinį poveikį."

Michaelis Giengeris, Tarptautinės akmenų gydomųjų savybių tyrimo organizacijos (Steinheilkunde) įkūrėjas

Ši knyga "Akmenų knyga, arba žingnis į platesnį suvokimą, IV tomas" - tai paskutinioji A. Ilgevičienės knyga mineralų tema. Joje pateikiami kai kurių iki šiol neaptartų ir jau minėtų, bet dabar giliau išnagrinėtų mineralų aprašai, daug unikalios ir dar niekur nepublikuotos autorės medžiagos apie mineralų savybes ir poveikį, cheminės ir planetinės mineralų formulės. Knygą praturtina retesnių praktikų su mineralais pavyzdžiai ir komentarai, astrologinė informacija bei išsamūs paaiškinimai ir nuotraukos.

Knyga "Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą, IV tomas" ypač naudinga visiems Dvasios ieškotojams ir, žinoma, mineralų terapeutams, psichoterapeutams, psichologams, astropsichologams, astrologams, astromineralogams, taip pat natūraliosios ir akademinės medicinos specialistams bei visiems, kas domisi mineralais ir natūraliais sveikatinimo metodais.


Parašykite atsiliepimą apie "Akmenų knyga, arba žingnis į platesnį suvokimą, IV tomas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Ezoterinės ir astrologijos knygos

Audronė Ilgevičienė - Astrėja parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Akmenų knyga, arba žingnis į platesnį suvokimą, IV tomas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Akmenų knyga, arba žingnis į platesnį suvokimą, IV tomas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Akmenų knyga, arba žingnis į platesnį suvokimą, IV tomas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Akmenų knyga, arba žingnis į platesnį suvokimą, IV tomas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Audronė Ilgevičienė - Astrėja tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Akmenų knyga, arba žingnis į platesnį suvokimą, IV tomas" perkama kartu