0
Akmenų knyga, arba žingnis į platesnį suvokimą, IV tomas
49.99 InStock

Akmenų knyga, arba žingnis į platesnį suvokimą, IV tomas

  • Nemokamas knygos pristatymas
Internetu: 49,99 €
Knygyne: 55,59 €*
Sutaupote: 5.60 € (11%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Akmenų knyga, arba žingnis į platesnį suvokimą, IV tomas

  • Leidėjas: Tiamata
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 18x27, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 832
  • ISBN ar kodas: 9789955310624

49.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas
"Mineralų temai šiame gyvenime paskyriau daugiau kaip dvidešimt sąmoningų metų. Temos, atėjusios dirbant su mineralais, aiškiai rodo faktą, kad mineralai padeda žmogui rasti savo Paskirtį, žingsnis po žingsnio apvalo jį nuo tai Paskirčiai nereikalingų psichinių ir mentalinių apnašų ir taip veda į ją.

IV tomas - tai paskutinioji mano knyga mineralų tema. Jame pateikiami išsamūs dabarčiai svarbiausių mineralų aprašai su praktikomis, rekomendacijomis, astrologine informacija.

Tegul toliau į šią temą gilinasi tie, kuriems mineralai tapo arba taps jų gyvenimo dalimi, o ne vien galimybe pragyventi.

Šis tomas ypač naudingas visiems Dvasios ieškotojams ir, žinoma, rimtiems mineralų terapeutams, psichoterapeutams, psichologams, astropsichologams, astrologams, astromineralogams, taip pat natūraliosios ir akademinės medicinos specialistams bei visiems, kas domisi mineralais ir natūraliais sveikatinimo metodais."


Audronė Ilgevičienė


"Jūsų rankose esanti Audronės Ilgevičienės knyga yra nuostabiai išsamus, užbaigtas ir daugeliu aspektų unikalus mokslo apie gydymą akmenimis vadovas, visiškai nusipelnantis pavadinimo „Akmenų knyga" ir jį pateisinantis. Ši knyga yra tikra dovana visiems, rimtai studijuojantiems akmenų gydomąjį, psichologinį ir dvasinį poveikį."

Michaelis Giengeris, Tarptautinės akmenų gydomųjų savybių tyrimo organizacijos (Steinheilkunde) įkūrėjas

Ši knyga "Akmenų knyga, arba žingnis į platesnį suvokimą, IV tomas" - tai paskutinioji A. Ilgevičienės knyga mineralų tema. Joje pateikiami kai kurių iki šiol neaptartų ir jau minėtų, bet dabar giliau išnagrinėtų mineralų aprašai, daug unikalios ir dar niekur nepublikuotos autorės medžiagos apie mineralų savybes ir poveikį, cheminės ir planetinės mineralų formulės. Knygą praturtina retesnių praktikų su mineralais pavyzdžiai ir komentarai, astrologinė informacija bei išsamūs paaiškinimai ir nuotraukos.

Knyga "Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą, IV tomas" ypač naudinga visiems Dvasios ieškotojams ir, žinoma, mineralų terapeutams, psichoterapeutams, psichologams, astropsichologams, astrologams, astromineralogams, taip pat natūraliosios ir akademinės medicinos specialistams bei visiems, kas domisi mineralais ir natūraliais sveikatinimo metodais.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu